Новини

Насіння для посіву Піонер

Завдяки родючим ґрунтам, сільсько-господарська сфера в нашій країні стрімко розвивається. Фермери займаються вирощенням різних культур, навіть тих, які десять років тому у нас не приживались. Клімат міняється та під впливом змін аграрії швидко реагують на полях. Проте незважаючи на різноманітні супутні фактори, головною умовою хорошого врожаю є якісне насіння. Тому кваліфіковані фермери з багаторічним стажем дуже прискіпливо обирають постачальника насіння. Якщо обирати з перевірених виробників насіння, варто надати перевагу виробнику Pioneer.

Основні переваги насіння Pioneer

Насіння Pioneer – високоякісне насіння, яке пропонує виробник для насаджень в промислових масштабах. Більш детально про вибір насіння можна дізнатись на офіційному сайті  https://lnzweb.com/ru/pioneer-hybrid . Воно відрізняється від звичайного насіння багатьма перевагами, серед основних можна виділити наступні:

    • Насіння Pioneer витривале до коливань температур;
    • Добре переживає зарості та рослини, що ростуть поруч;
    • Має підвищені якості врожайності.

Як правильно підібрати насіння для високої врожайності?

Просто купити дороге насіння буде недостатньою причиною, щоб отримати високий врожай. Для того, щоб отримати максимальний ефект потрібно перш за все, враховувати грунт та кліматичну зону. Для територій, що характеризуються посухою, не підійде насіння,  що призначене для помірного клімату. Тому обов’язково потрібно враховувати такі показники.

Наступною важливою умовою є наявність шкідників. Якщо Ви плануєте вирощувати певну культуру, потрібно перш за все дізнатись яких шкідників вона боїться та оглянути свою територію. Інколи краще змінити тип культури та врятувати врожай.

Справжній аграрії знають, що обов’язково потрібно врахувати сусідство культур. Не завжди можна висаджувати два види різних культур на одному полі.

Якщо врахувати усі ці нюанси, далі уже можна обирати насіння від Pioneer. На сайті можна підібрати насіння кукурудзи та соняшника різноманітних видів та різного об’єму. Ви можете обирати насіння за терміном зрілості та сортом. Потрібно лише перейти на сайт та додати  необхідний товар в корзину. Ви завжди можете скористатись консультацією менеджера та замовити доставку додому. Ціни на насіння Pioneer доволі демократичні та конкурентні на ринку. З великого асортименту насіння від Pioneer Ви обовязково зможете підібрати насіння, яке принесе Вам великий урожай.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України