Авторські статтіТехно

Android чекає крах: Huawei розробляє власну ОС для смартфонів

Із-за проблем з Google в компанії вже 6 років створюють свою «операційку», адаптовану тільки під процесори Kirin.

Ще навесні в Мережу потрапили перші чуйні, що китайська компанія Huawei розробляє власну операційну систему для смартфонів. Тоді повідомлялося, що ОС для смартфонів сягає своїм корінням ще в 2012 рік, коли в Huawei з’єднання явилися перші проблеми з владою США.

Прочитайте про цікаві факти про інків – ви здивуєтеся, як мало ми ще знаємо про цей дивовижний народ та його досягнення.

Проте, до недавнього часу ця інформація залишалася не більше ніж чутками, поки її не підтвердив віце-президент компанії по мобільних продуктів Брюс Лі. За словами великого бізнесмена, розробки дійсно ведуться, але ніяких подробиць він не розповів.

Примітно, що нова операційна система від Huawei буде адаптована саме під фірмові процесори Kirin. Саме вони і були основою для проекту. Справа в тому, що Google дуже тісно працює саме з американською компанією Qualcomm, підганяючи Android саме під їх чіпи. Для Google це природно, так як саме їх смартфони лінійки Pixel працюють на чіпах Snapdragon. Таким чином створюється ціла монополія, і звичайно інші виробники незадоволені, тобто Pixel буде за замовчуванням «спритніше» свого конкурента.

Варто відзначити, що Android чекає крах в будь-якому випадку, незалежно від того, чи випустить Huawei в кінцевому підсумку нову ОС. Справа в тому, що Google працює над новою операційною системою. Android є відкритою ОС, але в цей же час нею володіє американська корпорація.

Google, як власник, хоче впроваджувати тільки свої сервіси, щоб заробляти більше, в результаті розробникам стороннього просто забороняють установку продукту.

Ця паперова тяганина призвела до того, що в Google вирішили створити нову операційку», адаптовану виключно під потреби компанії і повністю захищену законом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України