Авторські статтіТехно

Бенчмарк AnTuTu назвав найпотужніший смартфон 2015 року

Бенчмарк AnTuTu назвавши найпотужніший смартфон 2015 року. Розробники опублікували новий рейтинг цього року, у якому перераховані марки продуктивних смартфонів на базі Android.

Перше місце зайняв новий флагман від Samsung – Galaxy S6, друга – він же, тільки серії S6 Edge. Рівень їх продуктивності був оцінений 67520 і 62373 балами відповідно, за шкалою від AnTuTu. Третє і четверте місця займають телефони HTC One M9 і Samsung Galaxy S5. Їх балі – 52709 у HTC і 49355 для S5.

Сколько стоит отправить посылку до Китая – вот у меня такая ситуация возникла, когда нужно было отправить на ремонт приобретенный в Китае смартфон

AnTuTu, одна з найбільш популярних компаній серед користувачів, яку можна побачити в установках шкірного іншого телефону. Побудови таких рейтингів спровоковано компаніями, що виробляють все нові і нові мобільні пристрої, а також вічною боротьбою покупців за кращі і більш потужні моделі. Це і служити стимулом для виробництва все більш нових версій, які випереджають своїх попередників.

AnTuTu назвал самый мощный смартфон 2015 года

Зазначимо, що в рейтингу минулого року, перше місце було віддане китайського смартфона Meizu MX4 з 47765 балами. Зараз же гаджет від китайців займає п’ятому яту позицію рейтингу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України