Політика

Андрій Міщенко: “Створення нових депутатських фракцій – це приціл на фальсифікацію наступних виборів”

Народний депутат України від ВО “Свобода” Андрій Міщенко переконаний, що головна мета законодавчої ініціятиви Партії регіонів щодо створення нових депутатських парламентських груп із правами фракцій – початок фальсифікації результату довиборів у Верховну Раду Україну й виборів Президента України 2015 року.

Про це парламентар заявив у етері телеканалу “ТВі” 11 вересня 2013 року.

“Ми говоримо зараз про речі, які завтра можуть змінити лице держави. Якщо завтра утвориться 10 нових фракцій. Та сама фракція “регіонів”, яка має зо 200 штиків, може створити таких десять нових. Ці десять депутатських груп будуть делегувати своїх представників до виборчих комісій (на грудневих довиборах у парламент й під час виборів Президента 2015 року)”, – наголосив Андрій Міщенко.

Депутат-свободівець також зауважив, що Партія регіонів фактично через коліно переламала парламент і зробила фракцію комуністів, бо, згідно з законом “Про регламент”, комуністи не мали права на фракцію, позаяк у них немає жодного депутата-мажоритарника.

“Коли будуть формувати фракції з 15-ти осіб, вони матимуть доступ до етерів, доступ до виступів у Верховній Раді, а третім їхнім кроком буде внесення змін до закону про вибори президента, де “ручні” фракції отримуватимуть ліміт у комісіях, тобто матимуть вплив на результат виборів”, – вважає народний депутат.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.