ЄС|NATO

17-річній жертві ґвалтівників загрожує інвалідність

(Перше велике прохання. Допоможіть хоча б зробивши репост) На Львівщині дівчині вдалося зберегти життя після падіння з 5-го поверху. Проте, чи зможе колись знову стати на ноги юна дрогобичанка Іванна Ткачук – не відомо.

Дівчині мають провести низку оперативних втручань. Зараз тривають пошуки грошей на ці операції. Тим часом юна Іванна перебуває у Львівській лікарні швидкої допомоги.

Чиновник міськради Дрогобича Богдан Пристай повідомив, що медики дали згоду на операцію, незважаючи на довготривалі вагання. Все-таки операція є дуже складною.

 

Медпрацівникам доведеться практично складати в одне ціле роздроблений хребет дівчини. Таке оперативне втручання коштує близько п’ятдесяти тисяч гривень. Разом з тим, жоден з лікарів не наважується дати гарантію, що постраждала зможе знову стати на ноги.

Зазначимо, в місті Дрогобичі, що на Львівщині, троє молодих людей зґвалтували сімнадцятирічну сироту Іванну Ткачук. Невдовзі після цього дівчина вистрибнула з вікна 5-го поверху і дивом залишилась живою – у польоті її розвернуло і вона не вдарилася головою об асфальт.

Відтак із численними переломами хребта, кісток тазу і відбитими внутрішніми органами Іванна Ткачук впродовж місяця лежала в лікарні, нікому не повідомивши про зґвалтування. Лише цими днями постраждала надала свідчення про інцидент працівникам правоохоронних органів. До цього часу міліція відпрацьовувала версію про спробу дівчини накласти на себе руки через начебто її “поганий настрій”.

Всіх, хто можуть допомогти фінансово, просимо надсилати кошти за реквізитами, поданими нижче.

Одержувач: ПАТ «ВіЕйБіБанк».

Банк одержувача: ПАТ «ВіЕйБіБанк», МФО 380537, код ЄДРПОУ 19017842.

Рахунок одержувача: 29249800002.

Призначення платежу: зарахування коштів на картковий рахунок № 04040000351209.
Ільницька Віра Іванівна для лікування Танчук Іванни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.