Авторські статті

Анатолій Вітів: “Антиукраїнські заяви путінського лакея Глазьєва – дешевий трюк Кремля”

“Заяви радника президента Росії путінського лакея Глазьєва про те, що нібито Україна порушує двосторонній договір про дружбу з Росією, озвучені на російському телебаченні, точніше – “путінобаченні” є дешевою містифікацією. Це типовий і давно апробований політичний трюк, який використовує Росія у відносинах з иншими державами упродовж століть, намагаючись когось укотре залякати”.

Про це заявив народний депутат від ВО “Свобода” Анатолій Вітів, коментуючи надумані претензії радника президента Російської Федерації Сєрґєя Глазьєва до України.

“Як свідчить історія, договори з Росією не варті паперу, на якому вони написані. Українці ще з середини XVII століття змогли переконатися, наскільки підступною і зухвалою є політика Москви і наскільки цинічно вона плює на міжнародне право. У відносинах з Україною Росія ніколи не виконувала умов договорів, без зайвих вагань порушуючи їх за першої-ліпшої нагоди. У Договорі про дружбу, співробітництво і партнерство від 31 травня 1997 року, напевно, вже не залишилося жодної статті, яку би не порушила Російська Федерація. Тому крокодилячі сльози путінського лакея Глазьєва не мають вводити в оману світове співтовариство”, – зазначив Анатолій Вітів.

Народний депутат від ВО “Свобода” наголосив: попри наявність Договору, Росія тривалий час демонструє своє відверто вороже ставлення до України, втручається у її внутрішню політику та продовжує розглядати нашу державу як свою колонію. Російська Федерація у відносинах з Україною послідовно порушує принципи взаємної поваги, суверенної рівности, територіяльної цілісности, застосовує економічні та инші способи тиску, зазіхає на право народів вільно розпоряджатися своєю долею, втручається у внутрішні справи, не дотримується прав людини та основних свобод, порушує права українців на своїй території.

“Росії давно пора перестати красти українську історію та вказувати, що нам слід робити. А путінській свиті треба зрозуміти просту істину: Росія як імперія неминуче йде до свого розвалу і вже ніколи не стане великою світовою державою. Усі потуги Кремля відтермінувати цей закономірний і незворотний процес є марними. Бо всі імперії розпадались. Аналогічна доля чекає і на Росію”, – підкреслив свободівець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

7 коментарів

  1. Все верно сказал. Подписываюсь под каждым словом. Кацапье всегда было самым хитрожопым. В болото, таких “братьев”. Пусть они себе свою “братскую дружбу” засунт себе в жопу. Я очень рад, что наша страна выбрала правильный вектор – Европу. А раша будет свое гавно толкать китаезам и армянам:) Это их Уровень 🙂

    1. Китай- вторая экономика мира, и в ближайшие годы станет первой. Во что превратиться твоя Европа, куда толпами плывут нищеброды из всей Африки и Ближнего востока можно только гадать.

      1. А вот пусть время нас рассудит. Украина уже давно успокоилась. Это шавки с кремля продолжают тяфкать и зват всевозможные проклятия на наши головы. Просто заткнитесь и смиритесь. Украина с Европой. Все! Как только ваше руководство это поймет, вся эта куйня прекратиться. Да Украина хочет вступить в ЕС. Но это наш выбор. И наш путь. А все остальное это не ваше дело. Торгуйте хоть с чукчами. Нам плевать. Но мы вас не трогаем. Оставьте и вы нас в покое. Будет шенген с русскими я буду только рад.

  2. Реально шизанутый. Деньги на газ ищи, разоблачитель хренов. И вагоны куда девать после отказа России.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.