Ігор Мірошниченко: “Хто контролює залізницю – той контролює революційні процеси в державі”

Вчора народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко зустрівся з головами незалежних профспілок Укрзалізниці.

На зустрічі було розглянуто низку важливих і нагальних питань, серед яких скорочення робочих місць, трудові контракти, згідно з якими можна звільняти працівників без попередження та инші. Окремою темою стало питання примусового скорочення тривалости робочого дня і, як наслідок, – скорочення заробітної плати.

Як повідомив депутат-свободівець, дії нинішньої влади яскраво свідчать про те, що вона хоче здійснити приватизацію Укрзалізниці. Так, залізнична охорона вже поступово переходить у приватні руки. Через корумповані непрозорі схеми відбувається вимивання грошей з підприємства. У такий спосіб її хочуть довести до банкрутства, аби потім з легкістю приватизувати, як уже не раз відбувалося в Україні.

“Хто контролює залізницю – той контролює революційні процеси в державі. Віктор Янукович прекрасно усвідомлює, що 2015 рік не за горами, і люди захочуть виявити свою позицію, оперативно мобілізувавшись та приїхавши у разі потреби до столиці. А якщо залізниця буде в приватних руках – це дозволить контролювати пасажиропотік, а значить завадить громадянам висловити свій протест проти свавілля влади. Окрім того, варто зауважити, що приватизація Укрзалізниці – це величезні прибутки. Тому нинішня влада не гребує способами, аби їх здобути”, – заявив націоналіст.

На завершення Ігор Мірошниченко запевнив, що системно боротиметься зі свавіллям чиновників, влаштовуючи пікетування, акції та инші заходи задля відстоювання інтересів працівників та членів незалежних профспілок Укрзалізниці.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh