Авторські статті

Ігор Мірошниченко: “Хто контролює залізницю – той контролює революційні процеси в державі”

Вчора народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко зустрівся з головами незалежних профспілок Укрзалізниці.

На зустрічі було розглянуто низку важливих і нагальних питань, серед яких скорочення робочих місць, трудові контракти, згідно з якими можна звільняти працівників без попередження та инші. Окремою темою стало питання примусового скорочення тривалости робочого дня і, як наслідок, – скорочення заробітної плати.

Як повідомив депутат-свободівець, дії нинішньої влади яскраво свідчать про те, що вона хоче здійснити приватизацію Укрзалізниці. Так, залізнична охорона вже поступово переходить у приватні руки. Через корумповані непрозорі схеми відбувається вимивання грошей з підприємства. У такий спосіб її хочуть довести до банкрутства, аби потім з легкістю приватизувати, як уже не раз відбувалося в Україні.

“Хто контролює залізницю – той контролює революційні процеси в державі. Віктор Янукович прекрасно усвідомлює, що 2015 рік не за горами, і люди захочуть виявити свою позицію, оперативно мобілізувавшись та приїхавши у разі потреби до столиці. А якщо залізниця буде в приватних руках – це дозволить контролювати пасажиропотік, а значить завадить громадянам висловити свій протест проти свавілля влади. Окрім того, варто зауважити, що приватизація Укрзалізниці – це величезні прибутки. Тому нинішня влада не гребує способами, аби їх здобути”, – заявив націоналіст.

На завершення Ігор Мірошниченко запевнив, що системно боротиметься зі свавіллям чиновників, влаштовуючи пікетування, акції та инші заходи задля відстоювання інтересів працівників та членів незалежних профспілок Укрзалізниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.