Новини з Австрії

Аналізи жительки Австрії дали позитивний результат на коронавірус після відпустки на італійському курорті Єзоло

Аналізи відпочиваючої з Австрії дали позитивний результат на коронавірус після перебування на курорті Єзоло. До цих пір неясно, де заразилася австрійка. Можливо, вона вже приїхала в Італію з інфекцією — жінка провела п’ятиденну відпустку в Єзоло зі своїм чоловіком і дванадцятирічним сином з 26-го по 30-е червня.

Аналізи дали позитивний результат вже після її повернення, заявив Альберто Маскіо, президент Асоціації готелів Jesolo. Хвороба проходити без симптомів. Готель був проінформований про випадок і там проведено контроль всіх співробітників. Поки що жоден з них не дали позитивних результатів.

«Наші готельєри суворо дотримуються протоколів безпеки. Той факт, що аналізи відпочиваючого дали позитивний результат, не є для нас чимось незвичайним. Всі ми знаємо, що коронавірус не зник», — сказавши Маскіо.

Обмеження на поїздки для австрійських туристів були зняті в середині червня. «Ми поступово повертаємося до нормального життя. Звичайно, число гостей явно нижче рівня минулого року, але, на щастя, на наших пляжах знову можна побачити австрійських і німецьких відпочиваючих», — сказавши Маскіо.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:picturedesk.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України