Війна РФ проти України

В Україні запрацювала школа морських піхотинців

На базі Навчального центру Військово-Морських Сил України розпочала формування Школа морського піхотинця.

Передає УМП.

В урочистій церемонії відкриття нового підрозділу флотського навчального центру взяли участь командувач ВМС контр-адмірал Олексій Неїжпапа та командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль.

Контр-адмірал Олексій Неїжпапа зазначив, що серед пріоритетів у діяльності українських ВМС є підготовка особового складу.

«Ми можемо побудувати кораблі, отримати сучасну військову техніку, але без вмотивованих, патріотичних та підготовлених людей, ця техніка ніколи належно не виконає поставлених завдань. Саме тому створення Школи морського піхотинця є черговим кроком на шляху розбудови професійної національної морської піхоти та флоту», – підкреслив командувач Військово-Морських Сил.

Також він наголосив на тому, що завдання Школи полягає у підготовці морських піхотинців за стандартами НАТО.

«Попереду ще багато важкої праці, але ворог й досі біля наших кордонів, його війська окуповують наші території, тому з першого дня ви повинні працювати на повну потужність. Російська імперія завжди намагалася нас знищити, і наше з вами спільне завдання щоб, ця спроба, яка розпочалась у 2014 році, стала останньою», – додав контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

В Україні запрацювала школа морських піхотинців (фото)

Контр-адмірал Олексій Неїжпапа. Фото: ВМС України

Командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль у своїй промові відзначив, що Школа морського піхотинця, це місце де готуватимуть справжніх воїнів.

Повідомляється, що начальником Школи морської піхоти було призначено бойового офіцера, морського піхотинця Ігоря Куцара, якому під час урочистостей командувач ВМС вручив чергове військове звання підполковник.

Навчання у Школі морського піхотинця триватиме трохи більше ніж три місяців за модульним принципом.

Дисципліни: топографія, тактика, психологія, вогнева підготовка тощо. Найбільш інтенсивні заняття проходитимуть з фізичної, морської, повітрянодесантної підготовки, розвідувальної підготовки, виживання та протидії саморобним вибуховим засобам.

«Підготовка у цій Школі включатиме модулі з повітрянодесантної та морської десантної підготовки. Також це тактична, вогнева та інші види підготовки», – розповів підполковник Ігор Куцар.

Відзначається, що після завершення навчання кожний морський піхотинець володітиме всіма видами стрілецької зброї, вмітиме керувати всіма видами техніки, яка стоїть на озброєнні у підрозділах морської піхоти.

В Україні запрацювала школа морських піхотинців (фото)

 

В Україні запрацювала школа морських піхотинців (фото)

 

В Україні запрацювала школа морських піхотинців (фото)

 

В Україні запрацювала школа морських піхотинців (фото)

 

У ході навчання військовослужбовці здійснюватимуть перший ознайомчий стрибок з парашутом, перехід морем, і як кінцевий іспит – через подолання психологічної смуги отримають право проголосити клятву морського піхотинця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.