Війна РФ проти України

28 механізована бригада отримала персональний прапор

28-а окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового походу отримала почесний прапор

Центральним елементом прапора є Залізний хрест за зимовий похід і бої – одна з нагород часів української визвольної війни 1917-1921 років та єдина бойова відзнака Армії УНР.

Зауважимо, що зображення Залізного хреста також міститься на нарукавній емблемі частини, яка у серпні 2019-го отримала найменування «імені Лицарів Зимового походу».

28 механізована бригада отримала персональний прапор

Наразі почесний прапор (хоругва) не має офіційного статусу, проте планувалось, що подібні прапори отримуватимуть усі військові частини, яким присвоєні почесні найменування, в якості відомчої нагороди. Першу Почесну Хоругву з символікою національно-визвольної боротьби, у травні 2018 року, отримала 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр».

Раніше персональні прапори отримали 24-та окрема механізована бригада імені короля Данила та 72-а окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців та деякі інші бригади.

28 механізована бригада отримала персональний прапор

Виготовлені всі чотири згадані прапори приватною майстернею Морячок™ (Moryachok Manufaktur), яка також виготовила нові погони для військовослужбовців Почесної варти Збройних сил України, які були продемонстровані на військовому параді з нагоди Дня незалежності України та 100-річчя відродження української державності, 24 серпня 2018 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.