Авторські статті

Аналітик: настав час Арсену Борисовичу оголосити про перехід в жорстку опозицію до «зеленого режиму»

Цілодобовий домашній арешт до 08.06.2020 для Тетяни Чорновіл напередодні Великодня, при тому, що вона є жінкою, вдовою героя, матір’ю маленьких дітей і опікуном своїх батьків і винна забезпечувати сім’ю всім елементарно необхідним під час карантину, це справжній зрадницький акт помсти всім тим, хто ототожнює себе з Майданом, його цінностями та українською Україною. Про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс, коментуючи вердикт Печерського районного суду Києва, який обрав запобіжний захід екс-нардепу Тетяні Чорновіл.

«Відверто кажучи, у мене не вистачає слів і жестів. Звірина помста на замовлення московських варварів. І це все при тому, що зграя озвірілих російських найманців сьогодні були відпущені і звільнені від покарання в рамках обміну», – написав аналітик.

Він зазначає, сезон полювання на українців можна вважати відкритим. За словами аналітика, звичайно ж, реакція фракції «Європейська Солідарність» та Петра Порошенка буде в межах своїх політико-дипломатичних і правових можливостей, але все ж хотілося б побачити реакцію і екс-однопартійця Тетяни, чинного міністра уряду Зеленського, пана Авакова. Не слова зараз потрібні, а дії, причому рішучі дії. «Оголосити про перехід в жорстку опозицію до «зеленого режиму» з боку Арсена Борисовича було б порядною і логічним кроком», – резюмував Павло Нусс.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України