Новини з Австрії

Правила в’їзду в Австрію змінено: нові вийнятки для в’їзду

В Австрії з’явилися нові винятки для в’їзду. Тепер крім таких причин візитів, як відвідування членів сім’ї у разі хвороби або дітей в рамках зобов’язань по догляду, дозволено візит до свого громадянського партнера (Lebenspartner) або для догляду за тваринами. Щоб мати можливість в’їхати в Австрію тепер достатньо особистої записки-декларації замість медичної довідки.

Членам сім’ї та іноземцям тепер легше перетинати кордон, якщо в сімейному колі є докази з особливо важливих причин. Те ж відноситься і до людей, які, наприклад, розмістили тварину в стайні за межами Австрії. Замість медичної довідки про негативний коронавірусний тест тепер на кордоні досить особистої декларації цього. Як повідомили в міністерстві охорони здоров’я, виключення в рівній мірі стосуються в’їзду на всіх зовнішніх кордонах Австрії. Це формулювання внесена у наказ Міністерства охорони здоров’я від 9 квітня «Про правила в’їзду з сусідніх країн» і доведена до співробітників прикордонних пунктів.

Звичайно ж громадянське партнерство або наявність тварини повинно бути пояснено так що «заслуговує довіри» способом на прикордонному контролі.

Слід мати на увазі, що «супутників життя» зі Швейцарії та Ліхтенштейну не дозволяється залишати країну у відповідності з місцевім законодавством. У цьому контексті відомі випадки, коли швейцарська сторона стягувала штраф у розмірі 100 швейцарських франків за повторний в’їзд. А згідно з німецькими правилами, візит не повинен тривати довше 48 годин, в іншому випадку при поїздці додому в Німеччину потрібно залишитися в карантині.

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото:©APA/dpa/Matthias Balk

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України