Існує декілька варіантів швидкого повернення до Конституції 2004 року

Сьогодні існує декілька варіантів швидкого повернення до Конституції 2004 року. І те, що цього не відбувається, свідчить про небажання влади йти на поступки громадянам. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Валерій Карпунцов в ефірі телеканалу Рада. 

“На київському Віче і по всіх Майданах України звучить вимога людей – повернутися до Конституції 2004 року і зменшити диктаторські повноваження президента. Це можна зробити в два способи. Або сам Конституційний Суд перегляне і скасує своє рішення від 2010 року, оскільки він не мав права перевіряти на конституційність Основний закон. Або парламент ухвалить рішення у вигляді акту, меморандуму чи конституційного договору про повернення до Конституції 2004 року”, – сказав Валерій Карпунцов.

Він також відзначив, що вдосконалення Конституції – це наступне завдання парламентарів. Але це доволі складний і тривалий процес. І роботою над новою редакцію Конституції повинна займатися робоча група за участі фахівців-конституціоналістів.

“На сьогодні у нас судова влада повністю залежна від виконавчої, від президента, Верховна Рада і Кабмін теж хочуть втрутитися в судові повноваження, або уряд – у діяльність парламенту. Цього не повинно бути. Чим менше буде втручання однієї гілки влади в діяльність іншої, тим стабільніші у нас будуть суспільні відносини”, – відзначив Карпунцов.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh