Авторські статті

Існує декілька варіантів швидкого повернення до Конституції 2004 року

Сьогодні існує декілька варіантів швидкого повернення до Конституції 2004 року. І те, що цього не відбувається, свідчить про небажання влади йти на поступки громадянам. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Валерій Карпунцов в ефірі телеканалу Рада. 

“На київському Віче і по всіх Майданах України звучить вимога людей – повернутися до Конституції 2004 року і зменшити диктаторські повноваження президента. Це можна зробити в два способи. Або сам Конституційний Суд перегляне і скасує своє рішення від 2010 року, оскільки він не мав права перевіряти на конституційність Основний закон. Або парламент ухвалить рішення у вигляді акту, меморандуму чи конституційного договору про повернення до Конституції 2004 року”, – сказав Валерій Карпунцов.

Він також відзначив, що вдосконалення Конституції – це наступне завдання парламентарів. Але це доволі складний і тривалий процес. І роботою над новою редакцію Конституції повинна займатися робоча група за участі фахівців-конституціоналістів.

“На сьогодні у нас судова влада повністю залежна від виконавчої, від президента, Верховна Рада і Кабмін теж хочуть втрутитися в судові повноваження, або уряд – у діяльність парламенту. Цього не повинно бути. Чим менше буде втручання однієї гілки влади в діяльність іншої, тим стабільніші у нас будуть суспільні відносини”, – відзначив Карпунцов.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.