Американська компанія Avellana Gold збудувала на Закарпатті збагачувальну фабрику та відновила шахти з видобутку поліметалів

Міжнародна компанія Avellana Gold, що інвестує в розробку Мужіївського родовища поліметалів на Закарпатті, побудувала нову фабрику та відновлює шахти.

Про це повідомляє пре-служба компанії.

Мужіївське родовище поліметалічних руд не працювало понад 10 років. В 2016 році компанія Avellana Gold почала інвестувати в родовище, збудувала сучасний інженерний об’єкт для безпеки і екологічності подальших робіт з видобутку.

  • Загальний обсяг інвестиції – понад 150 млн доларів
  • 10 млн доларів податків на рік
  • Потужність – 500 тис. тонн на рік
  • 500 робочих місць

«Перша частина реалізації нашого проекту – це масштабний екологічний проект, адже завдяки спеціальній технологічній схемі відвали будуть очищені на 85-90% від важких металів. А замкнутий цикл виробництва дозволить повторно використовувати 85% води від потрібної кількості », – розповів Андрій Смолін, глава українського представництва компанії Avellana Gold.

Під час наступного етапу інвестиційного проекту Avellana Gold повністю відновить роботу Мужіївського родовища. Сучасна збагачувальна фабрика знизить потреби країни в імпорті цинку, свинцю і дорогоцінних металів.

«З виробничою потужністю проекту Avellana Gold 500 тис. тонн на рік, обсяги реалізації цинку повністю перекриють імпорт свинцю в Україну і на понад 50% – імпорт цинку. Ефективність видобутку дорогоцінних металів збільшиться майже вдесятеро в порівнянні з попереднім проектом розробки Мужіївського родовища », – зазначає Андрій Смолін.

Запуск збагачувальної фабрики забезпечить роботою близько півтисячі жителів регіону. «Один з напрямків роботи Avellana Gold – це розвиток місцевих громад, поліпшення інфраструктури, а також сплата податків до місцевого та державного бюджетів від 3,5 млн доларів на рік. Зокрема це плата за користування надрами, з якої майже 1 млн доларів залишиться в місцевому бюджеті, і ще до 500 тис. Надійде від податку на прибуток. В цілому прогнозовані фіскальні платежі працюючого підприємства становитимуть біля 10 млн доларів на рік », – підкреслює Андрій Смолін.

Avellana Gold – міжнародна інвестиційна компанія, що займається розвідкою і розробкою родовищ корисних копалин в Україні та країнах Східної Європи. У 2016 році компанія відновила реалізацію проекту Мужіївського родовища. Загальний обсяг інвестицій – понад 150 млн доларів. Компанія придбала підприємства «Карпатська рудна компанія» і «Західна геологорозвідувальна компанія», що володіють спеціальними дозволами на видобуток і розвідку поліметалічних руд в Західній Україні (Мужіївське, Берегівське і Квасівське родовища).

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh