Політика

Шарій пролетів, як фанера: ЦВК скасувала реєстрацію кандидатом у депутати ще одного ворога України

Представники Центрвиборчкому прийняли рішення і скасувала реєстрацію кандидатом у народні депутати Верховної Ради України під час позачергових парламентських виборів одіозного блогера, який ненавидить українську державу і всіх українців, Анатолія Шарія.

Про це «Українській правді» розповів прес-секретар Центральної виборчої комісії Костянтин Хівренко. А щодо Рената Кузьміна, колишнього першого заступника генерального прокурора, рішення поки не прийнято.

Зокрема, рішення ЦВК України брала на підставі наданого Службою безпеки України листа, в якому зазначалося, що Анатолій Шарій виїхав за межі української держави ще на початку 2012 року, через пропускний пункт у Сумській області в столицю Російської Федерації. З того моменту на території нашої країни блогер з’єднання не являвся. Як наслідок, члени Центральної виборчої комісії одностайно проголосували за скасування реєстрації кандидатом у депутати ВРУ Анатолія Шарія.

Нагадаємо, раніше сьогодні ми вже повідомляли, що аналогічне рішення, причому з таким же причин, Центральна виборча комісія прийняла і щодо одіозного голови Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрея Клюєва.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України