Людський страх і підлість притягують Нібіру до Землі – філософ

Таємниче вплив Планети Х на частку людства виявилося непосильним для виразного пояснення астрофізиків і вчених зі світовими іменами, зате люди, що володіють езотеричними знаннями, готові відповісти на багато питань.

Філософ із Санкт-Петербурга впевнений, що тільки людський страх і підлість притягують Нібіру до Землі. Планета з абсолютно нереальною і незрозумілою орбітою є інфернальним освітою. Це космічне тіло не є матеріальним, а згустком енергії, який з’єднання являється тільки для того, щоб покарати мислячі істоти за їх неправильно і злочинне використання «іскри Божої». Війни, розбій, жадібність і спрага стали правити світом на Землі. Розум, який був даний спільноти, спеціально виділеного з тваринного світу для побудови гармонії, протягом усіх епох своєї історії доводив дикість, антигуманність і жорстокість по відношенню до планети, іншим видам і собі подібним. Планету Нібіру з часів еллінської філософії називали Немезидою, по імені богині відплати, яка не судити за мірками людських уявлень про мораль і справедливість. Філософ упевнений, що прийшла пора відповідати за численні випробування ядерних озброєнь, грабіжницьке розграбування земних надр і перетворення колись квітучої планети в смітник.

Планета Х була знята на відео в ніч з 18 на 19 вересня сотнями людей по всій Землі. Вона влаштовувала подвійні заходи і навіть з’являлася днем разом з Сонцем.

Найстрашніше злочин людства, за мірками старійшин планети Нібіру, витворили кодекс для древніх мешканців Землі, є вихід у космічний простір за «своїм хотінням». Як показують тексти древніх шумерів, розшифровані ще в минулому столітті, земляни не могли виходити за межі атмосфери без узгодження з Вищим розумом, який керує усіма процесами у Всесвіті. Тисячі тон сміття оточили навколоземний простір. Земля створювалася, як якийсь ідеал біологічного життя в галактиці, названої Чумацький Шлях. Не вийшло. Тепер, на думку філософа, вирішується питання, залишити земну цивілізацію в спокої, або «стерти», як факт невдалого експерименту. Нібіру чекає остаточного рішення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh