Техно

Людський страх і підлість притягують Нібіру до Землі – філософ

Таємниче вплив Планети Х на частку людства виявилося непосильним для виразного пояснення астрофізиків і вчених зі світовими іменами, зате люди, що володіють езотеричними знаннями, готові відповісти на багато питань.

Філософ із Санкт-Петербурга впевнений, що тільки людський страх і підлість притягують Нібіру до Землі. Планета з абсолютно нереальною і незрозумілою орбітою є інфернальним освітою. Це космічне тіло не є матеріальним, а згустком енергії, який з’єднання являється тільки для того, щоб покарати мислячі істоти за їх неправильно і злочинне використання «іскри Божої». Війни, розбій, жадібність і спрага стали правити світом на Землі. Розум, який був даний спільноти, спеціально виділеного з тваринного світу для побудови гармонії, протягом усіх епох своєї історії доводив дикість, антигуманність і жорстокість по відношенню до планети, іншим видам і собі подібним. Планету Нібіру з часів еллінської філософії називали Немезидою, по імені богині відплати, яка не судити за мірками людських уявлень про мораль і справедливість. Філософ упевнений, що прийшла пора відповідати за численні випробування ядерних озброєнь, грабіжницьке розграбування земних надр і перетворення колись квітучої планети в смітник.

Людской страх и подлость притягивают Нибиру к Земле - философ

Планета Х була знята на відео в ніч з 18 на 19 вересня сотнями людей по всій Землі. Вона влаштовувала подвійні заходи і навіть з’являлася днем разом з Сонцем.

Найстрашніше злочин людства, за мірками старійшин планети Нібіру, витворили кодекс для древніх мешканців Землі, є вихід у космічний простір за «своїм хотінням». Як показують тексти древніх шумерів, розшифровані ще в минулому столітті, земляни не могли виходити за межі атмосфери без узгодження з Вищим розумом, який керує усіма процесами у Всесвіті. Тисячі тон сміття оточили навколоземний простір. Земля створювалася, як якийсь ідеал біологічного життя в галактиці, названої Чумацький Шлях. Не вийшло. Тепер, на думку філософа, вирішується питання, залишити земну цивілізацію в спокої, або «стерти», як факт невдалого експерименту. Нібіру чекає остаточного рішення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України