Авторські статті

Громадські активісти висловили подяку Юлії Тимошенко за активну підтримку закону про відновлення довіри до судової системи

Активісти ініціативи “Реанімаційний пакет реформ” вітають ухвалення народними депутатами закону “Про відновлення довіри до судової системи України” (№4378-1).
“8 квітня 234 парламентарі віддали свої голоси за цей закон, який депутати розробили у тісній співпраці з експертами “Реанімаційного пакету реформ”. Цей закон розпочинає процес очищення судової системи від корупції та люстрацію суддів, які виносили неправосудні рішення”, – йдеться у прес-релізі організації.
Активісти “Реанімаційного пакету реформ” висловили окрему подяку Голові партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко за особливу увагу та активну підтримку цього закону.
Крім того, активісти висловлюють подяку кожному народному депутату, який проголосував за цю законодавчу ініціативу, депутатам-співавторам закону, а також Спікеру Верховної Ради Олександру Турчинову “за тверду волю до ухвалення зазначеного закону”.
Активісти “Реанімаційного пакету реформ” також відзначають вагомий внесок в ухвалення закону усіх громадян, які 8 квітня під стінами Верховної Ради вимагали від парламентарів його підтримати.
Активісти сподіваються на подальшу співпрацю з усіма народними депутатами, політичними силами, громадськими рухами, “що прагнуть змін в Україні і готові невтомно працювати задля реформ”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України