Новини з Австрії

Активісти вимагають повної заборони фіакрів у центрі Відня після смерті коня

Активісти із захисту прав тварин вимагають заборони на поїздки на фіакра після смерті коня на Рінгштрассе у Відні

В кінці травня на Віденській Рінгштрассе прямо перед Бургтеатром сталася жахлива подія. Запряжений кінь раптово впав і помер прямо під час катання туристів. Очевидці повідомили, що мертвого коня після аварії прикрили, а потім відвезли віденські пожежні на спеціальному причепі. Потім тушу оглянув ветеринар.

Георг Принц, який очолює кампанію Fiaker в Verein gegen Tierfabriken (VGT), вражений. «Ми неймовірно зворушені цим трагічним випадком. Це ще раз показує, що таке місто, як Відень, є небезпечним місцем для життя для тварин типу коня. Ми закликаємо міського радника по захисту тварин Юргена Чорногірського та міського радника з транспорту Уллі Зима нарешті вжити заходів, щоб коні не гинули на догоду цій традиції. Крім того, VGT вимагає повного і прозорого розслідування цієї справи. Громадськість має право знати, від чого помер кінь ».

Цим чутливим і боягузливим тваринам абсолютно не місце в міській метушні, також вважають активісти організації із захисту тварин Vier Pfoten

За словами пожежників, тварина померла природною смертю, хоча офіційний звіт поки недоступний. У будь-якому випадку останки коня передані у Ветеринарний комітет (MA 60).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України