“Актуальність у капеланському служінні постійно зростає”, – отець Любомир Яворський

Військовий капелан отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, завершив відвідини військових та капеланів УГКЦ, що зараз перебувають на служінні в зоні АТО. 

Візит на Схід України тривав від 21 до 24 листопада 2016 року. Протягом цього часу священик відвідав військових капеланів УГКЦ та військовослужбовців різних бригад і військових частин, що зараз перебувають в зоні АТО.

“Метою моєї поїздки було ознайомитися з потребами капеланів та військових, які є на місцях, – розповідає капелан. – Ми отримуємо багато запитів від військовослужбовців щодо направлення наших капеланів у конкретні бригади і конкретні військові частини. Тож зараз, щоби відповісти на ці запити від Збройних сил України, мусимо додатково готувати священиків до служіння військовослужбовцям. Актуальність у капеланському служінні постійно зростає”.

Перебуваючи на Сході України, отець Любомир служив Божественні Літургії разом із військовими капеланами в каплицях, які були збудовані за участі Департаменту в зоні АТО, провадив спільні молитви та зустрічі з українськими військовими. Загалом на сьогодні в зоні бойових дій маємо 21 таку каплицю.

Джерело: kapelanstvo.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh