Як відновити герметичність гуми в автомобільних деталях

В автомобілі є безліч гумових деталей: різноманітні трубки, чохли, захисні покриття і т.д. З плином часу, а також під різними зовнішніми впливами, гума починається тріскатися і поступово втрачає герметичність.

Іноді трапляється й таке, що гума «дубіє» – тобто втрачає свою еластичність. Якщо деталь можливо зняти, то відновити її еластичність можна, прокип’ятивши в содовому розчині. Але це допоможе тільки тимчасово, так як гума незабаром задубіє знову і може навіть потріскатися. Тому все-таки краще міняти пошкоджені деталі якомога швидше, якісні деталі можна купити в інтернет магазині тут: http://www.na-hodu.com.ua/, це заощадить ваш час і гроші, а різними методами відновлення користуватися тільки в тому випадку, коли відсутні інші варіанти.

Відновлюємо самостійно герметичність гуми

В кінцевому підсумку коли гума “постаріє” (потріскає) це може призвести до прискорення зносу деталі, яку захищає гумовий чохол, до зменшення терміну її служби, а в деяких випадках (наприклад, якщо мова йде про будь-які гумові трубки) навіть до аварії. Щоб цього не сталося, гумові деталі вашого автомобіля необхідно час від часу оглядати. І не тільки візуально – наприклад, гумові ущільнювачі, шланги слід злегка помацати руками (пальцями стиснути, щоб оцінити стан резини). Тут важливий показник – відсутність випливу мастила, яке прискорює руйнування гуми.

Якщо ви виявили тріщину або будь-яке інше ушкодження, то, зрозуміло, найкраще замінити зіпсований товар. Але відновити герметичність гуми на деякий час можна і підручними засобами. Наприклад, герметичність гумових чохлів, що покривають кермові тяги або кульові опори автомобіля, можна відновити за допомогою тонкої капронової тканини. Її слід наклеїти в два-три шари, як клей найкраще використовувати гумовий клей «88-СА». Замість тканини також підійдуть шматки жіночої панчохи. Також можна використовувати медичний лейкопластир.

Не забудьте попередньо знежирити (для цього підійде бензин) поверхню пошкодженого чохла, а вже потім проводити намазування клею і поклейку. Це робиться для кращої адгезії склеюваних матеріалів.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh