Авторські статті

Актриса, яка в Україні зіграла безліч образів принижених українською владою жінок поїхала на заробітки в Латвію

На акціях протесту в Латвії була помічена Марія Ципко, яка в Україні зіграла безліч образів “принижених українською владою жінок. Про це в Twitter повідомляє “Ми підтримуємо!”.

“Я Латвія”, – саме з такою табличкою в руках стоїть Ціпко. Жінка стала відома тим, що часто ми бачили її в телевізорі як учасницю тих чи інших акцій 2014 року. Так, на Євромайдані Марія була перед російськими телеканалами одночасно “солдатською матір’ю”, “матір’ю донецьких дітей”, “киянкою, працівницею ресторану” та “продавщицею з Тернополя”.

Вже в березні 2014 Ціпко опинилася в Харкові, через кілька днів стала громадянкою Одеси”. Потім – “робітницею кафе” у Краматорську. У Москві вона видавала себе за “біженку з Києва”, розповідаючи, що змушена жити в Росії, “тому що хунта оголосила війну моїм дітям”. Перед референдумом в Криму, вона з’явилася в Сімферополі, називаючи себе корінною кримкою. Зявились в місті у 2014 року – повернулася в Одесу як “актівістка” Куликового Поля. Тепер жінка відстоює права російськомовного населення в Латвії.

Цих людей практично прирівняли до “національно-зрадників”, незважаючи на популярність та вагомий внесок у вітчизняну культуру. У Мережі розгорілися палкі суперечки на тему “чорного списку акторів”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України