Актриса, яка в Україні зіграла безліч образів принижених українською владою жінок поїхала на заробітки в Латвію

На акціях протесту в Латвії була помічена Марія Ципко, яка в Україні зіграла безліч образів “принижених українською владою жінок. Про це в Twitter повідомляє “Ми підтримуємо!”.

“Я Латвія”, – саме з такою табличкою в руках стоїть Ціпко. Жінка стала відома тим, що часто ми бачили її в телевізорі як учасницю тих чи інших акцій 2014 року. Так, на Євромайдані Марія була перед російськими телеканалами одночасно “солдатською матір’ю”, “матір’ю донецьких дітей”, “киянкою, працівницею ресторану” та “продавщицею з Тернополя”.

Вже в березні 2014 Ціпко опинилася в Харкові, через кілька днів стала громадянкою Одеси”. Потім – “робітницею кафе” у Краматорську. У Москві вона видавала себе за “біженку з Києва”, розповідаючи, що змушена жити в Росії, “тому що хунта оголосила війну моїм дітям”. Перед референдумом в Криму, вона з’явилася в Сімферополі, називаючи себе корінною кримкою. Зявились в місті у 2014 року – повернулася в Одесу як “актівістка” Куликового Поля. Тепер жінка відстоює права російськомовного населення в Латвії.

Цих людей практично прирівняли до “національно-зрадників”, незважаючи на популярність та вагомий внесок у вітчизняну культуру. У Мережі розгорілися палкі суперечки на тему “чорного списку акторів”.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh