Авторські статтіТехно

Apple обладнали новий iPhone 2018 трьома камерами

Деякі фахівці в області технологій, посилаючись на звіти постачальників комплектуючих Apple, повідомляють, що новий iPhone 2018 отримає не дві, а цілих три камери. Це не тільки поліпшить і без того відмінна якість фото смартфона, але і дозволить мати значно кращий зум без втрати якості знімків.

Судячи з усього, новий iPhone буде володіти п’ятикратним оптичним зумом без втрати якості фотографій. Щоб це стало можливим, «яблучного» смартфону буде потрібна ще одна камера з лінзою. Без останньої якість буде сильно страждати. Крім цього, третій об’єктив зміг би виконувати функцію далекоміра.

Зараз інформації про iPhone з трьома камерами мало, тому точних прогнозів дати не можна. Крім того, необхідно враховувати, що інформація від постачальників може бути нічим іншим, як просто чутками.

Якщо все ж iPhone обзаведеться трьома камерами, то це буде виглядати приблизно, як на недавно представленому Huawei P20 Pro. Проте, як завжди відбувається в Apple, ця технологія буде набагато краще і революцінішою.

Вважається, що можливість отримати три камери є у потенційного флагмана, який буде називатися iPhone X Plus. Саме він стані самим «навороченним» і дорогим у всій лінійці. Пристрій отримає 6,5-дюймовий дисплей. Разом з ним може бути уявлень просто покращений iPhone X, а також якась відносно недорога модель, схожа на iPhone 8.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України