Apple обладнали новий iPhone 2018 трьома камерами

Деякі фахівці в області технологій, посилаючись на звіти постачальників комплектуючих Apple, повідомляють, що новий iPhone 2018 отримає не дві, а цілих три камери. Це не тільки поліпшить і без того відмінна якість фото смартфона, але і дозволить мати значно кращий зум без втрати якості знімків.

Судячи з усього, новий iPhone буде володіти п’ятикратним оптичним зумом без втрати якості фотографій. Щоб це стало можливим, «яблучного» смартфону буде потрібна ще одна камера з лінзою. Без останньої якість буде сильно страждати. Крім цього, третій об’єктив зміг би виконувати функцію далекоміра.

Зараз інформації про iPhone з трьома камерами мало, тому точних прогнозів дати не можна. Крім того, необхідно враховувати, що інформація від постачальників може бути нічим іншим, як просто чутками.

Якщо все ж iPhone обзаведеться трьома камерами, то це буде виглядати приблизно, як на недавно представленому Huawei P20 Pro. Проте, як завжди відбувається в Apple, ця технологія буде набагато краще і революцінішою.

Вважається, що можливість отримати три камери є у потенційного флагмана, який буде називатися iPhone X Plus. Саме він стані самим «навороченним» і дорогим у всій лінійці. Пристрій отримає 6,5-дюймовий дисплей. Разом з ним може бути уявлень просто покращений iPhone X, а також якась відносно недорога модель, схожа на iPhone 8.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh