Новини

Дипломат: «Намічається ймовірність, що РФ повторить долю СРСР»

Військовий конфлікт в Україні може спровокувати розпад Росії, і така ситуація стане масштабною катастрофою для РФ і порятунком для всієї північної півкулі – тут запанує мир. Така думка прозвучала від Володимира Огризка, колишнього глави українського МЗС.

«Росія не воювала проти України, вона просто вважає її своєю колонією і частиною. І те, що ми бачимо сьогодні, це просто фінальний акт цієї нереалістичної оцінки того, що відбувається. І це, можливо, фантомні болі, коли ті, що вважається своїм, говорити, що ми маємо своє, а ви своє, це викликає відповідну реакцію. Але це буде для самої Росії дуже мати катастрофічні наслідки, бо в дійсності вона може, і швидше за все, повторить долю Радянського союзу», – вважає дипломат.

На його думку, після розвалу РФ мир настане в Україні та в інших країнах, у справи яких втручався Кремль. Огризко зазначає, що імперство зникне, виникне кілька невеликих держав, які будуть підтримувати дружні відносини, і на всі північній півкулі будуть спокій і мир після розвалу РФ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України