Дипломат: «Намічається ймовірність, що РФ повторить долю СРСР»

Військовий конфлікт в Україні може спровокувати розпад Росії, і така ситуація стане масштабною катастрофою для РФ і порятунком для всієї північної півкулі – тут запанує мир. Така думка прозвучала від Володимира Огризка, колишнього глави українського МЗС.

«Росія не воювала проти України, вона просто вважає її своєю колонією і частиною. І те, що ми бачимо сьогодні, це просто фінальний акт цієї нереалістичної оцінки того, що відбувається. І це, можливо, фантомні болі, коли ті, що вважається своїм, говорити, що ми маємо своє, а ви своє, це викликає відповідну реакцію. Але це буде для самої Росії дуже мати катастрофічні наслідки, бо в дійсності вона може, і швидше за все, повторить долю Радянського союзу», – вважає дипломат.

На його думку, після розвалу РФ мир настане в Україні та в інших країнах, у справи яких втручався Кремль. Огризко зазначає, що імперство зникне, виникне кілька невеликих держав, які будуть підтримувати дружні відносини, і на всі північній півкулі будуть спокій і мир після розвалу РФ.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh