Політика

Віталій Портніков: моліться на територіальну цілісність РФ, вона дійсно може розпастися

Відомий український публіцист Віталій Портніков у своєму відеоблозі зазначив, що сьогодні не є перебільшення говорити про розпад Росії. Розпад Росії призведе до таких глобальних потрясінь для її сусідів, що наше нинішнє життя в гібридній війні з Росією буде вважатися для нас світлом. Це мільйони людей, це можливі громадянські конфлікти, це мільйони біженців на нашій території, серед яких будуть люди різних політичних переконань, різної поведінки і ніхто не дасть можливості їх не впускати. Це техногенні катастрофи.

За словами Віталія Портнікова, як би парадоксально це не звучало, нам треба молитися на територіальну цінність Російської Федерації, вона дійсно може розпастися. Головне джерело, яке може призвести до цього – це національні проблеми, ті, що самі росіяни нікого для асиміляції неросійських народів є набагато більшим ніж ті, що нікого більшовики в Росії.

Публіцист зазначив, що такого агресивного шовінізму навіть не було в роки існування Радянського союзу та Російської імперії. З цієї точки зору все менше підстав сподіватися, що Росія може перетворитися в унітарну державу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України