Активіст про указ президента: не хочу бачити в нашій державі «лібералів», які сиплються на питанні: «чий Крим?»

Як передає Голос українською, популярний блогер, громадський активіст Семен Кабакаев у своєму блозі пише про те, що хтось підмовив президента Зеленського зробити ту ж помилку, що вже в свій час зробив Порошенко з деякими особами РФ, коли їм замість притулку поспішив надати громадянство. Зеленський підписав указ, в якому запрошує всіх політичних вигнанців РФ в Україні і пропонує в найближчі терміни надати їм громадянство.

Кабакаев зазначає, він особисто категорично проти того, щоб так звані «ліберали» отримували тут громадянство і вели політичну агітацію, політичну діяльність, інформаційну, гуманітарну і будь-яку іншу. «Я не хочу бачити в нашій державі «лібералів», які постійно сиплються на питанні: «чий Крим?», – написав блогер.

Він зазначає, незрозуміло, чому російські опозиціонери повинні користуватися привілеями нашого громадянства на рівні з українцями, що вони нікого такого, щоб користуватися безвізом? Можливо, вони відстоювали свою свободу, цінності та ідеологію? Можливо, вони пішли проти влади Кремля? Насправді немає, тоді незрозуміло, навіщо нам давати їм такі бонуси? Українське громадянство – це честь, його треба заслужити, а не роздавати.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh