Авторські статті

Активіст про указ президента: не хочу бачити в нашій державі «лібералів», які сиплються на питанні: «чий Крим?»

Як передає Голос українською, популярний блогер, громадський активіст Семен Кабакаев у своєму блозі пише про те, що хтось підмовив президента Зеленського зробити ту ж помилку, що вже в свій час зробив Порошенко з деякими особами РФ, коли їм замість притулку поспішив надати громадянство. Зеленський підписав указ, в якому запрошує всіх політичних вигнанців РФ в Україні і пропонує в найближчі терміни надати їм громадянство.

Кабакаев зазначає, він особисто категорично проти того, щоб так звані «ліберали» отримували тут громадянство і вели політичну агітацію, політичну діяльність, інформаційну, гуманітарну і будь-яку іншу. «Я не хочу бачити в нашій державі «лібералів», які постійно сиплються на питанні: «чий Крим?», – написав блогер.

Він зазначає, незрозуміло, чому російські опозиціонери повинні користуватися привілеями нашого громадянства на рівні з українцями, що вони нікого такого, щоб користуватися безвізом? Можливо, вони відстоювали свою свободу, цінності та ідеологію? Можливо, вони пішли проти влади Кремля? Насправді немає, тоді незрозуміло, навіщо нам давати їм такі бонуси? Українське громадянство – це честь, його треба заслужити, а не роздавати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.