Авторські статті

У свідомості українця слова антикорупціонер і корупціонер стали словами синонімами

Сьогодні багато розмов про те, чи скасують нардепи для антикорупціонерів обов’язкове е-декларування або все ж залишать і змусять показувати всій країні свій стан. На думку українського блогера Кіма Ахеджакова, ідея з відміною декларування хороша, можна сказати навіть відмінна.

Блогер пише, що декларування – це спосіб контролю чиновника, тому, раз держава гроші антикорупціонеру не платить, то і вимагати звіт про доходи не може. Ну і ще, раз антикорупціонери борються з корупціонерами, то змушуючи декларувати доходи антикорупціонерів, ми допомагаємо корупціонерам у цій війні. Іншими словами, антикорупціонери добру справу роблять і не треба їм у цьому заважати, ставити ціпка в колеса.

За словами Кіма Ахеджакова, все б добре, але є два «але». У свідомості українця слова антикорупціонер і корупціонер стали словами синонімами. До того ж, ми, начебто, перебуваємо у стані війни і ворог, часто гранти та антикорупціонерів використовує для розхитування ситуації в Україні. Блогер пише, що, виходячи з цих «але» він за обов’язкове е-декларування антикорупціонерів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України