У свідомості українця слова антикорупціонер і корупціонер стали словами синонімами

Сьогодні багато розмов про те, чи скасують нардепи для антикорупціонерів обов’язкове е-декларування або все ж залишать і змусять показувати всій країні свій стан. На думку українського блогера Кіма Ахеджакова, ідея з відміною декларування хороша, можна сказати навіть відмінна.

Блогер пише, що декларування – це спосіб контролю чиновника, тому, раз держава гроші антикорупціонеру не платить, то і вимагати звіт про доходи не може. Ну і ще, раз антикорупціонери борються з корупціонерами, то змушуючи декларувати доходи антикорупціонерів, ми допомагаємо корупціонерам у цій війні. Іншими словами, антикорупціонери добру справу роблять і не треба їм у цьому заважати, ставити ціпка в колеса.

За словами Кіма Ахеджакова, все б добре, але є два «але». У свідомості українця слова антикорупціонер і корупціонер стали словами синонімами. До того ж, ми, начебто, перебуваємо у стані війни і ворог, часто гранти та антикорупціонерів використовує для розхитування ситуації в Україні. Блогер пише, що, виходячи з цих «але» він за обов’язкове е-декларування антикорупціонерів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh