Політика

Олешко: Юлія Володимирівна, надішліть в зону АТО 100 снайперських гвинтівок, замість оплати своїх лобістів, а пасочки залиште собі

Більше 200 мільйонів гривень пожертвував президент Петро Порошенко на армію в 2017 році. А під час візиту в березні в зону АТО його найбільше хвилювало, що найнеобхідніше сьогодні потрібно бійцям, яке ще зброю купити для снайперів, як швидше отримати новітнє озброєння від наших західних партнерів, щоб чинити опір нашим ворогам, щоб життя наших героїв були захищені.Про це у своєму блозі пише український блогер Мирослав Олешко.

За його словами, а хтось в цей момент купує для солдатів пасочки і обов’язково клеїть з етикеткою логотип своєї організації, причому жодного разу не побувавши на передовій з нашими воїнами, не дізнавшись не тільки, що їм потрібно з озброєння, але і ті, які закони необхідно прийняти. «Юлія Володимирівна, надішліть в зону АТО 100 снайперських гвинтівок, замість оплати для себе лобістів за 1 мільйон доларів, а пасочки залиште собі», – написав блогер.

Відзначимо, що в мережі сьогодні з’явилися фотографії величезної кількості великодніх пасок на підлозі в Михайлівському соборі у Києві. Всі паски заклеєні плівкою з логипом партії «ВО «Батьківщина».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України