Авторські статті

Адвокат Андрій Козар: Продовжується безпрецедентний тиск на доньку Юлії Тимошенко

Адвокат Євгенії Тимошенко обурений останніми протиправними та необґрунтованими рішеннями судів, які призвели до грубого порушення її законних прав.

«Ігноруючи попередні судові рішення – від суду першої інстанції та вищої, регіональне відділення Фонду державного майна України у Дніпропетровській області продовжує судові тяганини, намагаючись позбавити Євгенію Тимошенко майна та можливості займатися малим бізнесом», – наголосив він.

Андрій Козар нагадав, що це не перша спроба влади відібрати приміщення, яке належить Євгенії Тимошенко та близьким Юлії Тимошенко.

Він розповів, що у 2012 році регіональне відділення ФДМ у Дніпропетровській області програло ініційовану ними справу щодо витребування у Євгенії Тимошенко та рідних Юлії Тимошенко приміщення у Дніпропетровську, де розташована «Варенична», а через рік вони повторно спробували відібрати майно у доньки лідера опозиції і 24 жовтня 2013 р. було ухвалено рішення на користь управління ФДМ.

«Особливо цинічним є той факт, що протилежні за змістом ухвали у 2012 та 2013 виносили ті самі судді Апеляційного суду Дніпропетровської області. Це нонсенс. Суд порушує усі чинні матеріальні та процесуальні норми та в незаконний спосіб відбирає майно у законного власника – Євгенії Тимошенко», – підкреслив він.

Адвокат також повідомив, що захист навмисно обмежують у часі для підготовки касаційної карги, оскільки повний текст ухвали Апеляційного суду в Дніпропетровській області від 24 жовтня 2013, у порушення законних термінів, він отримав лише сьогодні після численних письмових та телефонних звернень до Апеляційного суду.

«Те, що відбувається з Євгенією Тимошенко – це черговий приклад вибіркового правосуддя, це знущання над усією родиною та спроба тиску на Юлію Тимошенко», – підкреслив адвокат.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Мне интересно знать происхождение ее капиталов.Мне интересна ее кредитная история.Мне интересно где, кем и кода она работала?Т ак надоела эта оппозиционная ложь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.