Адвокат Андрій Козар: Продовжується безпрецедентний тиск на доньку Юлії Тимошенко

Адвокат Євгенії Тимошенко обурений останніми протиправними та необґрунтованими рішеннями судів, які призвели до грубого порушення її законних прав.

«Ігноруючи попередні судові рішення – від суду першої інстанції та вищої, регіональне відділення Фонду державного майна України у Дніпропетровській області продовжує судові тяганини, намагаючись позбавити Євгенію Тимошенко майна та можливості займатися малим бізнесом», – наголосив він.

Андрій Козар нагадав, що це не перша спроба влади відібрати приміщення, яке належить Євгенії Тимошенко та близьким Юлії Тимошенко.

Він розповів, що у 2012 році регіональне відділення ФДМ у Дніпропетровській області програло ініційовану ними справу щодо витребування у Євгенії Тимошенко та рідних Юлії Тимошенко приміщення у Дніпропетровську, де розташована «Варенична», а через рік вони повторно спробували відібрати майно у доньки лідера опозиції і 24 жовтня 2013 р. було ухвалено рішення на користь управління ФДМ.

«Особливо цинічним є той факт, що протилежні за змістом ухвали у 2012 та 2013 виносили ті самі судді Апеляційного суду Дніпропетровської області. Це нонсенс. Суд порушує усі чинні матеріальні та процесуальні норми та в незаконний спосіб відбирає майно у законного власника – Євгенії Тимошенко», – підкреслив він.

Адвокат також повідомив, що захист навмисно обмежують у часі для підготовки касаційної карги, оскільки повний текст ухвали Апеляційного суду в Дніпропетровській області від 24 жовтня 2013, у порушення законних термінів, він отримав лише сьогодні після численних письмових та телефонних звернень до Апеляційного суду.

«Те, що відбувається з Євгенією Тимошенко – це черговий приклад вибіркового правосуддя, це знущання над усією родиною та спроба тиску на Юлію Тимошенко», – підкреслив адвокат.

Comments

0 comments

One comment

  1. Мне интересно знать происхождение ее капиталов.Мне интересна ее кредитная история.Мне интересно где, кем и кода она работала?Т ак надоела эта оппозиционная ложь!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh