Олег Панькевич пропонує зробити вихідними три дні Різдвяних свят

Народний депутат України від ВО “Свобода” Олег Панькевич пропонує зробити вихідними 8 і 9 січня – другий і третій дні Різдвяних свят. Про це йдеться у його депутатському зверненні до Прем’єр-міністра України М.Азарова.

Як відомо, Кабінет Міністрів України на одному з найближчих засідань має ухвалити рішення про перенесення робочих днів 2014 року. Мінсоцполітики підготувало відповідний проєкт розпорядження та погодило його з иншими центральними органами виконавчої влади, після чого документ передали на розгляд уряду.

Олег Панькевич зазначає, що останніми роками сформувалася практика розпорядженнями Кабінету Міністрів рекомендувати встановити вихідні дні після Новорічних свят 2 та 3 січня, а инколи навіть і 4 січня, натомість 8 та 9 січня (другий та третій дні Різдва Христового) залишаються робочими днями.

Олег Панькевич закликає уряд при підготовці розпорядження про перенесення 2014 року робочих днів знайти можливість зробити вихідними 8 та 9 січня (другий та третій день Різдва Христового), а також врахувати можливість встановлення додаткових вихідних в инші великі релігійні свята, зокрема, на Великдень.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh