Авторські статті

Олег Панькевич пропонує зробити вихідними три дні Різдвяних свят

Народний депутат України від ВО “Свобода” Олег Панькевич пропонує зробити вихідними 8 і 9 січня – другий і третій дні Різдвяних свят. Про це йдеться у його депутатському зверненні до Прем’єр-міністра України М.Азарова.

Як відомо, Кабінет Міністрів України на одному з найближчих засідань має ухвалити рішення про перенесення робочих днів 2014 року. Мінсоцполітики підготувало відповідний проєкт розпорядження та погодило його з иншими центральними органами виконавчої влади, після чого документ передали на розгляд уряду.

Олег Панькевич зазначає, що останніми роками сформувалася практика розпорядженнями Кабінету Міністрів рекомендувати встановити вихідні дні після Новорічних свят 2 та 3 січня, а инколи навіть і 4 січня, натомість 8 та 9 січня (другий та третій дні Різдва Христового) залишаються робочими днями.

Олег Панькевич закликає уряд при підготовці розпорядження про перенесення 2014 року робочих днів знайти можливість зробити вихідними 8 та 9 січня (другий та третій день Різдва Христового), а також врахувати можливість встановлення додаткових вихідних в инші великі релігійні свята, зокрема, на Великдень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.