Активісти в Австрії виступили проти депортації в Афганістан трьох ґвалтівників

У вівторок ввечері в Афганістан депортували 37 осіб, в тому числі 17 дорослих чоловіків з Австрії, повідомили в МВС Австрії

Це була чартерна операція Frontex, організована Швецією. Крім Австрії і Швеції, в ньому взяли участь Болгарія, Бельгія, Люксембург, Угорщина і Словаччина.

Всі депортовані 11 осіб були засуджені за кримінальні злочини. Троє чоловіків були навіть засуджені за згвалтування або спробу згвалтування. Депортовані афганці здійснили 38 злочинів (= в середньому 3 звинувачувальні вироки на людину), включаючи (замах) на згвалтування, тілесні ушкодження, небезпечні загрози, позбавлення волі, грабіж, (серйозне) крадіжку, матеріальні збитки, опір державному влади, а також правопорушення, пов’язані з наркотиками.

У зв’язку з досконалими злочинами і передбачуваною загрозою для них оголошені багаторічні заборони на в’їзд для захисту громадської безпеки та порядку.

Оцінка ситуації в Афганістані відповідає оцінці інших європейських партнерів, а також Європейського агентства з притулку (EASO). Будь-які потенційні небезпеки при поверненні в Афганістан були ретельно вивчені в кожному окремому випадку. Афганістан в Індексі глобальної світу 2020 року – найнебезпечніша країна в світі. Але Австрія розглядає держава як безпечну країну походження.

Мега демонстрація у Відні, під час якої активісти паралізували Roßauer Lände на кілька годин, була саме проти цих депортацій

Демонстранти прикували себе ланцюгами перед слідчим ізолятором і заблокували рух сидячій демонстрацією. Пробка доходила до моста Хайлігенштедтер. Розпуск демонстрації відбувся близько 13:30. Цим займалася великий контингент поліції, WEGA і пожежної команди. Також на місці діяв бронетранспортер віденської поліції. Було складено 40 протоколів відповідно до закону про збори.

«Абсурд, але активісти демонстрували протест проти депортації засуджених ґвалтівників», – повідомив ЗМІ інсайдер в поліції.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh