Війна РФ проти України

Бюджет профінансує будівництво корвету для ВМС України на суму 3,8 мільярда гривень

Цьогоріч будівництво одного корвету для Військово-Морських Сил України Міноборони профінансує на 3,8 мільярда гривень

Витрати на придбання одного корвета, постачання якого відбудеться у наступних бюджетних періодах, профінансується у 2021 році на суму в 3,788 506 млрд гривень (близько 137 млн доларів).

Ці гроші підуть на фінансування будівництва корвету типу Ada, що розроблений у Туреччині та запланований до побудови для потреб ВМС ЗС України.

Урочиста закладка корабля відбудеться за декілька місяців, про що раніше розказав Командувач національним флотом контрадмірал Олексій Неїжпапа.

“В 22-у ми отримаємо першу партію катерів Mark VI. Через декілька місяців буде закладено корвет|ред. – для ВМС|. І для цього всього треба підготовлений особовий склад”, – сказав на урочистостях з нагоди початку нового навчального року на ВМС ЗС України Олексій Неїжпапа.

Будівництво корвету для ВМС України профінансують на 3,8 мільярда гривень

Контрадмірал не уточнив, де саме відбуватиметься будівництво корабля, а також головне питання – який комплект озброєння та обладнання буде встановлено на майбутній корвет для національного флоту.

У грудні 2020 року Україна уклала прямі угоди з турецькими компаніями про передачу технологій та виробництво корветів і ударних БПЛА. України.

Будівництво корвету для ВМС України профінансують на 3,8 мільярда гривень

Між українським заводом та турецьким концерном було укладено меморандум про спільну діяльність з реалізації проєкту будівництва серії кораблів класу корвет для Військово-Морських Сил України.

Меморандум передбачає укладення окремих контрактів між сторонами в чітко обумовлені строки та конкретні кроки співпраці в рамках корветної програми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України