Авторські статті

А наші захищають золотий унітаз

У мережі з`явилось відео, на якому поліцейські у Боснії на знак солідарності з протестувальниками зняли шоломи. Люди у відповідь почали вітати та обніматися з правоохоронцями. (Відео: http://www.youtube.com/watch?v=KzxJtoSzFTE)

Як відомо, масові акції протесту у найбільших містах Боснії тривають вже третій день. Люди вийшли на вулиця продемонструвати своє невдоволення політикою уряду, високим безробіттям, „по-шахрайському проведеною” приватизацією. Вони вимагають встановити соціальну справедливість.

Акції переросли в протистояння з поліцією, в місті Тузла було підпалено будівлю місцевого уряду, постраждали більше 100 активістів та стільки ж силовиків.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України