А наші захищають золотий унітаз

У мережі з`явилось відео, на якому поліцейські у Боснії на знак солідарності з протестувальниками зняли шоломи. Люди у відповідь почали вітати та обніматися з правоохоронцями. (Відео: http://www.youtube.com/watch?v=KzxJtoSzFTE)

Як відомо, масові акції протесту у найбільших містах Боснії тривають вже третій день. Люди вийшли на вулиця продемонструвати своє невдоволення політикою уряду, високим безробіттям, „по-шахрайському проведеною” приватизацією. Вони вимагають встановити соціальну справедливість.

Акції переросли в протистояння з поліцією, в місті Тузла було підпалено будівлю місцевого уряду, постраждали більше 100 активістів та стільки ж силовиків.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

 

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Владимир

    К сожалению наши евромайдановцы в отличие от протестующих в Боснии не понимают толком чего им не хватает для счастья. Соглашение об ассоциации с евросоюзом – добровольная сдача в рабство за какие-то мифические посулы, будь то безвизовый режим, “экономическая поддержка” или “европейские стандарты” жизни, сплошной обман… Такой же впрочем налый как и сказка про золотой унитаз, этот унитаз существует исключительно в головах тех кто доверился оппозиции. Янукович плох, но ведь оппозиционеры хотят власть, а могли бы требовать что-то реальное для народа, отменить те же депутатские привилегии – квартира в Киеве за счет государства, льготы, суперпенсии и т.д. Они же четыре года были у власти и ничего вообще не поменялось, только размер требуемых налоговой и другими органами взяток вырос в три раза и галстуки у оппозиционеров стали на порядок дороже.

  2. Орест зі Львова

    Добре, що картка приват банку?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh