Схиляти голову перед більшим, але не завжди сильнішим ворогом, може тільки слабка нація

У кожної Нації є право на вибір між рабством і свободою.

Так вже вийшло, що наш нарід здатен лиш скиглити. Скиглити, не роблячи нічого, щоб перетворитися у Націю. Казати, що нерозумний і слабкий, при цьому далі нічого не роблячи для того, щоб порозумнішати і стати сильнішим. Це є основною проблемою. Не можна досягти чогось, якщо просто сидіти на місці.

Давайте відмовимося від підміни понять і приймемо той факт, що власне “правоохоронних органів” у нас у країні немає. Як немає судів, системи права, закону та інших прекрасних атрибутів держави. По суті, наші силовики жодних правоохоронних функцій не виконують і не виконували. Під цією вивіскою в нас уже давно діють кримінальні бойовики, які орієнтуються на свій внутрішній звід правил.

Тому зараз український народ стоїть перед вибором: схилити голову перед ворогом та жити в рабстві, чи бути вільними людьми в процвітаючій країні… Раніше рабам давали рівно стільки грошей, скільки їм б вистарчало на прожиття. Така ситуація зараз повторюється в Україні.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

One comment

  1. Помогите лучше мне материально, потому что из-за майданутых бездельников доходы резко сократились – мало кто делает ремонты в квартирах, пробует выехать на отдых даже не заграницу, а даже в Карпаты (это чем я занимаюсь). Майдаунам (во всяком случае Евробоксёрам, Укрофашистам, Америкопремьерам)платит западная пиздемократия.А я чем хуже? Я и мои работники платим налоги и главное трудимся на благо страны. Налоги с полученных средств обязуюсь погасить полностью.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh