Авторські статті

Схиляти голову перед більшим, але не завжди сильнішим ворогом, може тільки слабка нація

У кожної Нації є право на вибір між рабством і свободою.

Так вже вийшло, що наш нарід здатен лиш скиглити. Скиглити, не роблячи нічого, щоб перетворитися у Націю. Казати, що нерозумний і слабкий, при цьому далі нічого не роблячи для того, щоб порозумнішати і стати сильнішим. Це є основною проблемою. Не можна досягти чогось, якщо просто сидіти на місці.

Давайте відмовимося від підміни понять і приймемо той факт, що власне “правоохоронних органів” у нас у країні немає. Як немає судів, системи права, закону та інших прекрасних атрибутів держави. По суті, наші силовики жодних правоохоронних функцій не виконують і не виконували. Під цією вивіскою в нас уже давно діють кримінальні бойовики, які орієнтуються на свій внутрішній звід правил.

Тому зараз український народ стоїть перед вибором: схилити голову перед ворогом та жити в рабстві, чи бути вільними людьми в процвітаючій країні… Раніше рабам давали рівно стільки грошей, скільки їм б вистарчало на прожиття. Така ситуація зараз повторюється в Україні.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України