Авторські статті

Свобода – це не тільки, право на протест

Свобода це право вирішувати проблеми у себе вдома – самим. Ідіть і скажіть Майдану, про те що треба ще стояти. Влада неадекватна – ніхто не слухає людей, поки вони стоять. 23 роки стояли – достатньо. Якщо влада розуміє лише мову Молотова, то так тому і бути. Якщо прийдеться вбивати, і калічити, псів режиму, то так тому і бути. Якщо це війна, то – війна. За нашу і вашу свободу! 

Революція Гідности в Україні триває і зміни в суспільстві відбуваються. Як показав час, боротьба українців проти цинізму і беззаконня чинної влади – не одноразова акція. І якщо зараз знизився градус суспільної напруги, то це не означає, що боротьба припинилася чи, що ми можемо поринути у зневіру. Хочу, щоб ви найменше розчаровувалися, бо попереду тривалий шлях системної боротьби. На жаль, наше суспільство ще не готове швидко долати політичну кризу, але зміни обов’язково настануть.

Кожен з нас, який за ці два місяці став иншим, повинен щоденно працювати зі своїм сусідами, родичами, знайомими, колегами, аби не допустити зневіри у їхні серця. До Майдану в Києві та областях прикута вся увага громадян. Тому життя на Майданах має тривати, і допомога ужгородців нам дуже потрібна. Зараз активно триває робота над членством в громадську організацію “Майдан”, видаються посвідчення, формуються нові списки. Мобілізаційні процеси на ужгородському Майдані тривають і тільки мешканці міста вдихають у нього життя. Також не припиняється реєстрація охочих вступити до загонів самооборони, які мають велику вагу для здобуття мети. Українська держава буде і режим піде в небуття.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України