Свобода – це не тільки, право на протест

Свобода це право вирішувати проблеми у себе вдома – самим. Ідіть і скажіть Майдану, про те що треба ще стояти. Влада неадекватна – ніхто не слухає людей, поки вони стоять. 23 роки стояли – достатньо. Якщо влада розуміє лише мову Молотова, то так тому і бути. Якщо прийдеться вбивати, і калічити, псів режиму, то так тому і бути. Якщо це війна, то – війна. За нашу і вашу свободу! 

Революція Гідности в Україні триває і зміни в суспільстві відбуваються. Як показав час, боротьба українців проти цинізму і беззаконня чинної влади – не одноразова акція. І якщо зараз знизився градус суспільної напруги, то це не означає, що боротьба припинилася чи, що ми можемо поринути у зневіру. Хочу, щоб ви найменше розчаровувалися, бо попереду тривалий шлях системної боротьби. На жаль, наше суспільство ще не готове швидко долати політичну кризу, але зміни обов’язково настануть.

Кожен з нас, який за ці два місяці став иншим, повинен щоденно працювати зі своїм сусідами, родичами, знайомими, колегами, аби не допустити зневіри у їхні серця. До Майдану в Києві та областях прикута вся увага громадян. Тому життя на Майданах має тривати, і допомога ужгородців нам дуже потрібна. Зараз активно триває робота над членством в громадську організацію “Майдан”, видаються посвідчення, формуються нові списки. Мобілізаційні процеси на ужгородському Майдані тривають і тільки мешканці міста вдихають у нього життя. Також не припиняється реєстрація охочих вступити до загонів самооборони, які мають велику вагу для здобуття мети. Українська держава буде і режим піде в небуття.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh