Авторські статті

«А я ще Єльцина бачив!»: Волошин розповів про зигзагах кадрової політики Зеленського

Відомий експерт-міжнародник і депутат Олег Волошин на своїй сторінці в facebook пише, що зигзаги кадрової політики Володимира Зеленського непередбачувані. Він прокоментував недавнє призначення Бориса Тарасюка представником України при Раді Європи.

«Після призначення величезного числа зовсім юних і малодосвідчених персонажів на різні посади представником України при Раді Європи призначають Бориса Тарасюка! Того самого, який у 90-ті пройшов швидкий шлях від члена КПРС і співробітника МЗС УРСР до ярого русофоба і лідера Руху», – написав Волошин. За його словами, Тарасюк є тією людиною, яка може зустрітися з російською делегацією в Раді Європи і сміливо заявити росіянам про те, що він ще Єльцина бачив. Користувачі прокоментували його публікацію. «Він же колишній міністр закордонних справ при Ющенко. Такий же русофоб, як і той, що при Ющенку на переговорах вимагав перекладача з російської. А найголовніше – нове обличчя», – написав один з читачів.

Інший читач зазначає, що дивно, що на цю посаду не взяли людини Сороса, на що Волошин йому відповів, що член КПРС не може чимось займатися правління фонду Сороса. «Це як раз в цій ситуації було б логічніше. Питання, що член КПРС робив у правлінні фонду Сороса?», – додав Волошин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України