Новини з Австрії

В Австрії під час різдвяних свят один мужчина загинув під час пожежі, декілька – поранені

Це Різдво було важким днем для пожежних Відня

Один чоловік загинув у пожежі на Simmeringer Hauptstrasse і ще кілька людей легко потерпіли в декількох пожежах в Святвечір і Різдво. Це був важкий день для пожежних Відня.

Пожежники, які поверталися з виїзду, виявили пожежу в Зіммерінзі, заявив представник пожежної служби Крістіан Фейлер. У вікні вони побачили людину і встановили рятувальну подушку. Однак, оскільки людина не зважилася стрибнути і пожежники змушені були проникнути в квартиру з приладами захисту дихання — у них не було достатня довгої драбини. Одні пожежники боролися з полум’ям за допомогою пожежних рукавів, а інші пожежники, у яких були сходи з поворотною плошадкою, гасили полум’я зовні. Рятувальники винесли на вулицю кілька людей. Серед них був один 81-річний чоловік, який загинув . За словами прес-секретаря поліції Маркуса Діттріха, особистість жертви все ще не з’ясована. Підозрюється, що це власник квартири.

Це була не єдина пожежа на Різдво. Кілька мешканців одного з будинків на Roßauer Lände в Альсергрунді вранці змушені були шукати порятунку від пожежі на даху. Згоріла квартира. Ймовірно, пожежа був викликаний палаючою різдвяною ялинкою. Із-за сильного розповсюдження диму був оголошений перший рівень тривоги. Віденська пожежна служба евакуювала весь будинок в цілому 32 людини, 15 з яких були доставлені в лікарню.

Причина пожежі була зрозумілою і для декількох інших пожеж у переддень Різдва і в ранкові години Різдва. Як повідомили у відділі пожежної охорони, в середу різдвяна оздоба на Kölblgasse in Landstraße викликали пожежу у житловому приміщенні. Два жителі прокинулися вчасно і змогли самі вибратися в безпечне місце. Їм була надана допомога пожежною службою, а потім швидка доставила у лікарню. Сам вогонь швидко загасили.

Всього за шість хвилин у квартирах на Маріахільфе згоріли дві ялинки. В одному випадку самі жителі погасили пожежу, в іншому на допомогу прийшли співробітники пожежної охорони. У цьому випадку аварійні служби також евакуювали сусідів у безпечне місце. Жертв не було.
За матеріалами:https://wien.orf.at/
Фото:https://wien.orf.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України