Авторські статті

Блогер: У нас в країні тепер крім Генштабу, буде ще штаб порятунку промисловості

Топ новина. У нас в країні тепер крім Генштабу, буде ще штаб порятунку промисловості.

Порятунок почалося як то дивно. Вирішили заборонити секонд-хенд. Якщо є попит то є і пропозиція на цей товар. Убивши пропозицію, Мілованов з іншими рятувальниками думає що народ, який там купував речі, кинеться в дорогі бутики. І почне фірмові штани по тисячі баксів скуповувати. А штаб на продажах шмоток і підніме економіку. Про це на своїй сторінці повідомив Олег Гелгів.

А коли зрозуміють що цього не сталося. Те зобов’яжуть всякі там Дольче і Габбана продавати свої колекції за ціною секонду. Ось тоді ми і заживемо. Всі будуть красиві і в фірмі.

Я так розумію, що ось такий рівень розуміння економіки у зеленого штабу. Те що покупці з секонду перекочують на ринки речові, які їх завалять пропозицією контрабанди або підпільних цехів з Малій Арнаутській вони в розрахунок не беруть.

Взагалі ідея змусити людей купувати вітчизняну швейну продукцію, шляхом закриття дешевого імпорту, постійно бродить в верхах. Наші фабрики швейні, успішно працюють за схемами з давальницькою сировиною і женуть продукцію за кордон. У Німеччині можна купити пальто мейд ін Юкрейн. Для роботи на внутрішній ринок треба знизити податки, щоб продукція була по кишені середньому обивателю. Але з цим ніхто заморочуватися не хоче. Простіше створити який-небудь штаб і всі заборонити. Потім відрапортувати.

Вони або дурні, або упороті. Якщо є попит то буде і пропозиція, забороняй не забороняй. Просто навіть ті податки що Уряд зараз збирає, потечуть повз скарбницю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України