Блогер: У нас в країні тепер крім Генштабу, буде ще штаб порятунку промисловості

Топ новина. У нас в країні тепер крім Генштабу, буде ще штаб порятунку промисловості.

Порятунок почалося як то дивно. Вирішили заборонити секонд-хенд. Якщо є попит то є і пропозиція на цей товар. Убивши пропозицію, Мілованов з іншими рятувальниками думає що народ, який там купував речі, кинеться в дорогі бутики. І почне фірмові штани по тисячі баксів скуповувати. А штаб на продажах шмоток і підніме економіку. Про це на своїй сторінці повідомив Олег Гелгів.

А коли зрозуміють що цього не сталося. Те зобов’яжуть всякі там Дольче і Габбана продавати свої колекції за ціною секонду. Ось тоді ми і заживемо. Всі будуть красиві і в фірмі.

Я так розумію, що ось такий рівень розуміння економіки у зеленого штабу. Те що покупці з секонду перекочують на ринки речові, які їх завалять пропозицією контрабанди або підпільних цехів з Малій Арнаутській вони в розрахунок не беруть.

Взагалі ідея змусити людей купувати вітчизняну швейну продукцію, шляхом закриття дешевого імпорту, постійно бродить в верхах. Наші фабрики швейні, успішно працюють за схемами з давальницькою сировиною і женуть продукцію за кордон. У Німеччині можна купити пальто мейд ін Юкрейн. Для роботи на внутрішній ринок треба знизити податки, щоб продукція була по кишені середньому обивателю. Але з цим ніхто заморочуватися не хоче. Простіше створити який-небудь штаб і всі заборонити. Потім відрапортувати.

Вони або дурні, або упороті. Якщо є попит то буде і пропозиція, забороняй не забороняй. Просто навіть ті податки що Уряд зараз збирає, потечуть повз скарбницю.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh