Фотогалерея

9 шокуючих інтимних традицій стародавніх слов’ян. Фото

Ох вже ця Київська Русь! Брага лилася рікою, голі пари стрибали через багаття, а потім охоче оволодівали один одним, ледве дійшовши до будинку. Ми зібрали 9 самих незвичайних інтимних традицій наших предків.

1. Того полюбила, тамтого полюбила…

9 шокирующих сексуальных традиций древних славян

Незайманість на Київській Русі не цінувалася. Якщо чоловік розумів, що новоспечена дружина ще незаймана, він легко міг вигнати її зі словами: “Раз тобі ніхто до мене не любив, то ти нічого не варта.” І дівки йшли гуляти, хто на що здатний. Багаті тим більше нічого не соромилася: купці могли віддатися любові з дівками при всьому чесному народі!

2. Брат за брата!

9 шокирующих сексуальных традиций древних славян

На Русі був дуже поширений інцест. Ніхто не бачив нічого поганого в тому, що дитячі пустощі між братом і сестрою могли придбати далеко не благопристойний характер. Злягання матері і сина, батька і дочки, брата і сестри викликали лише посмішку, повну розчулення. Дивно, але ця традиція жила до XIX століття.

3. Я тебе живим закопаю!

9 шокирующих сексуальных традиций древних славян

Але не думайте, що слов’яни зовсім не думали про правила пристойності. Якщо чоловік надто багато часу приділяв чужій дружини, його могли запросто закопати живцем. Однак якщо цей чоловік вирішував викрасти ту саму чужу дружину, законний чоловік дами тільки радів цьому! Як говоритися, “Баба з возу, кобилі легше!” Адже “зайвий” рот в сім’ї не приносять ніякої вигоди, сприймалися як “тягар”. З цієї ж причини новонароджених дівчаток небагаті батьки частенько топили.

4. Підміни мене

9 шокирующих сексуальных традиций древних славян

Це сьогодні зять і теща традиційно трохи недолюблюють одне одного, а раніше все було рівно навпаки. Так як дочок видавали заміж в 9-12 років, часто до початку статевого дозрівання подружній борг за неї виконувала… мама. У середині XIX століття дозволили вінчати наречених лише по досягненні 16 років, а женихів – 18. Ось  теща і перестала бути потрібною. І коханою.

5. Івана Купала

9 шокирующих сексуальных традиций древних славян

Свято Івана Купала на Русі завжди супроводжувався любовними ігрищами. Дівчата стрибали через багаття, і їх інтимні місця незмінно оголялись. Після цього до них приєднувалися юнаки, і все закінчувалося бурхливими оргіями.

6. Посівна пора давніх слов’ян

9 шокирующих сексуальных традиций древних славян

Секс був є невід’ємною частиною посівної пори. Дівчата гуляли по полю вночі наголяка, щоб поділитися силою дітородіння з землею. Чоловіки теж нерідко роздягалися при засіюванні. Ну, і щоб урожай був гарний співучий, слов’яни займалися сексом прямо на полі або імітували його, перекочуючись туди-сюди.

7. Гарем князя Володимира I Святославича

9 шокирующих сексуальных традиций древних славян

Згідно “Повісті тимчасових років”, можна зробити висновок, що на Русі подекуди практикувалося багатоженство. В одній родині могло бути від двох до чотирьох дружин. Широко відомий факт багатоженства князя Володимира Святославича. Тільки офіційних обраниць у нього було дванадцять, це якщо не рахувати 800 наложниць.

8. Бісівський розгул

9 шокирующих сексуальных традиций древних славян

“Сексуального піку” наша країна досягла в XVI столітті — “простий народ загруз у розпусті, а вельможі вправлялися у протиприродних формах цього гріха при потуранні, а то і двоїстої позиції церкви”. Сексом займалися не тільки в шинках, але часом і на вулиці. Головними ж борделями стали лазні, загальні у тій годину для чоловіків і жінок. Весілля малі звичай відзначати два-три дні, причому вже у другий день неможливо було знайти жодного тверезого, і зовсім небагато гості до цього часу не мали статевих зв’язків з трьома-чотирма представниками протилежної статі.

9. Блудниці

9 шокирующих сексуальных традиций древних славян

Поняття блудниці означало лише те, що дівчина шукає чоловіка (блукає). Наприкінці VIII століття, коли волхвів найняли на важку роль дефлораторів — у “дівочій бані” за день до заміжжя вони позбавляли невинності тих наречених, які з якихось причин не втратили її раніше, — поняття “блудниця” змінилося. Ними стали називати всіх дам, позбавлених цноти. З XII по XVII століття блудницями вважали незаміжніх дівчат, які вступали в інтимний зв’язок, і вдів, які приймали у собі чоловіків. Лише в XVIII столітті завдяки титанічним зусиллям церкви слово блудниця стало лайливим. Але не образливим, чого дуже б хотіла церква.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.