Чому близнюки стають кращими друзями частіше, ніж інші знаки?

Основні причини чому Близнюки часто стають кращими друзями.

По-перше, близнюки не одинаки: вони ніколи не замикаються в собі, не віддаляються, не пропадають з поля зору. Близнюки люблять писати друзям маленькі смс, розповідаючи як пройшов їх день. Вони намагаються тримати вас у курсі всього, що відбувається, і також жваво цікавляться вашим життям. Будучи близнюком, ви, ймовірно, дуже цінуєте, що у вас є хтось, хто не втомлюється від вашої комунікабельності і тієї постійної купи спілкування, якою ви обдаровуєте.

По-друге, близнюки дуже веселі і харизматичні. Їхній мозок працює зі швидкістю кілометр в хвилину, вони постійно генерують ідеї, з ними ніколи не виникає незручних пауз у розмові.

У той час, як інші знаки до смерті хочуть швидше закінчити розмову і втекти додому, близнюки готові базікати без угаву. У них до цього є особлива схильність, дар, вони це люблять.

По-третє, вам ніколи не буде нудно з одним-близнюком. Вони боятися нудьги і вигадують усілякі спосібі, щоб її розвіяти: будують плани про те, куди піти і чим би зайнятися. У близнюків є пристрасть до подорожей, їм доведеться за смаком навіть невелика поїздка, вони спонтанні, люблять постійні зміни в житті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh