Життя

Жіночі вчинки, що штовхають чоловіків на зраду

Згідно з опитуванням 8000 змінюють чоловіків. Чому чоловіки зраджують?

Це часто задається питання, на яке немає єдиної відповіді. Але в одному можна бути впевненим однозначно: якщо чоловік зраджує, то на це є причина. І навіть не одна…

Можливо, його друга половинка виявилася не настільки близька до нього, як це здавалося раніше. Або, ймовірно, вона вже не здається такою привабливою. Може бути, вона просто стала надмірно дратівливою чи втратила колишню пристрасть в ліжку. Не виключений і той варіант, що чоловікові просто приносить задоволення сам факт зради і те, що за ним сумують.

Якою б не була основна причина чоловічої зради, його коханка, найімовірніше, компенсує те, чого не дає йому близька людина. А це ті речі, які йому вкрай необхідні. В більшості своїй стосунки з коханкою засновані на грайливості, потяг, бажання та сексі.

Звичайно, якщо ви зіткнулися з подібним, то все може бути набагато складніше.

З часом, коли пристрасть вщухне, можуть виникнути інші проблемні аспекти у відносинах: надмірна примхливість, ревнощі і відчуття незахищеності. Все це призводить до того, що ви все рідше проводите час разом і все частіше розчаровуєтеся один в одному.

Вікторія Мілан, редактор одного з популярних сайтів знайомств взялася за вивчення причин зрад.

Їй вдалося провести масове опитування 8210 чоловіків, які є завсідниками сайту знайомств. Всі вони представляють різні країни, такі як США, Великобританія, Іспанія, Франція, Італія, Канада, Польща та інші. В першу чергу, Вікторію цікавило питання: що саме штовхає цих чоловіків на зраду. І ось до яких висновків прийшла:

1. Часті перепади настрою.

Всі ми іноді впадаємо у відчай. Хтось тримає свою печаль в собі, а хтось звик вихлюпувати весь негатив на оточуючих.

На самому початку відносин кожен намагається приховати свої негативні емоції, щоб зберегти позитив і щастя. По всій видимості, так простіше переконати партнера, що все добре і приводів для переживань немає. Але варто лише знайти свою зону комфорту в цих відносинах, як хтось відразу починає розслаблятися і дозволяти перепадів настрою брати вгору над собою.

Згідно з опитуванням, 97% чоловіків визначили занадто часті перепади настрою у партнера як дуже дратівливу межу.

2. Ревнощі.

Звичайно, опитування проводилося серед тих чоловіків, які вже вдавалися до зрад не один раз. А тому й не дивно, що їх друга половинка часто виявляла ревнощі і підозрілість. Але 96% опитаних чоловіків заявили, що їм не подобається така поведінка.

Можливо, ревнощі виявлялася ще до початку зрад. Більш того, це вкрай негативна якість притаманне багатьом жінкам, які можуть безпідставно звинувачувати своїх чоловіків у зв’язки на стороні. Як не дивно, саме ревнощі і штовхає чоловіків на зраду.

3. Обговорення сексуального життя з друзями.

Так, чоловіки не люблять, коли їхні дружини починають обговорювати інтимні моменти з близькими друзями. Отже, 93% чоловіків не хочуть, щоб їхні другі половинки ділилися подробицями сексуального життя із загальними знайомими. Ця причина здається їм занадто дратує.

Врахуйте наступне: чим довше тривають ваші стосунки, тим більше ймовірність наявності загального кола спілкування. А значить, про всіх інтимних подробицях дійсно може дізнатися не тільки одна людина, але і всі інші.

4. «Вона дуже швидко розбудовується!»

Чоловіків в цьому аспекті дратує те, що їхні партнери часто і швидко розбудовуються по всяких дрібницях. Простіше нікуди!

Проблема в тому, що будь-які тривалі стосунки, коли ви обидва вже загрузли в побуті, призводять до боротьби з дрібними дратівливими чинниками. Це може бути неприбрана одяг, гора брудного посуду в раковині або зістрижене нігті на журнальному столику, які хтось забув викинути.

Природно, жінка може висловлювати своє невдоволення по відношенню до чоловіка з-за цього, часто впадаючи в смуток і засмутившись. Коханка ж не буде робити нічого подібного, тому що вона просто ще з цим не стикалася.

Коли мова заходить про серйозні стосунки, завжди є місце невеликим розчарувань. Але 90% чоловіків вважають, що це дуже дратує і штовхає їх на зраду.

5. «Вона не пояснює, чого хоче!»

Згідно з опитуванням, 89% чоловіків заявили, що вважають цей фактор дратівливим.

Жінки можуть розраховувати на інтуїцію своїх партнерів. Тим більше, якщо стосунки тривають вже досить довго. Вони можуть очікувати, що їх чоловік буде приділяти їм час, допомагати по дому і обсипати компліментами навіть без натяку. Але це не так.

Коханка веде себе більш прямолінійно, тому що у неї немає такої привілеї як час.

6. Уникання сексуальної близькості.

Так, 88% чоловіків щиро дивується, чому їх другі половинки відмовляються займатися любов’ю, і це їх дратує!

Хоча, це цілком нормально, коли потяг затихає у відносинах, які тривають вже багато років. На жаль, більшість з нас влаштовані так, що пристрасть пробуджуються лише при появі нового партнера.

Чоловіки часто володіють більш високим рівнем сексуального потягу, ніж жінки, а тому і прагнуть «підтримати свій апетит» на стороні.

7. Необхідність постійно доводити свою любов.

Чоловіки, що брали участь в опитуванні, не хотіли б примушувати свого партнера відчувати себе невпевнено з-за зовнішності. Але їх дуже стомлює постійна потреба жінок у словесному засвідченні любові або краси.

Згідно з опитуванням, 87% чоловіків не готові миритися з подібною поведінкою постійно. Не кожен з них вміє підбирати правильні слова, а хтось і зовсім бачить в такій поведінці невпевненого в собі людини. Звичайно, все це відштовхує.

8. Одержимість зростанням.

Жінки часто можуть бути одержимі зростанням свого чоловіка. Звичайно, цей фактор може зіграти злий жарт, особливо, якщо хлопець дійсно невисокий.

Опитування продемонструвало, що 87% чоловіків вважає таку вимогу вкрай дратівливим. Коханки часто не звертає увагу на зростання, а тому чоловік може відчути себе бажаною і впевненою в їхніх обіймах.

9. Занадто багато питань!

Цікаво, якого чоловіка не дратує велика кількість питань з боку їх жінки? Але реалії такі, що дане явище має місце суцільно й поруч. Можливо, жінка намагається таким чином дізнатися про наявність коханки?

Опитування показало, що 65% чоловіків ненавидять рясне кількість питань.

Досить дивно, що велика частина людей так і не навчилася сприймати дійсність об’єктивно. Адже партнер може задавати питання лише тому, що переживає про вас або хоче дізнатися про вашому самопочутті. Невже це так погано?

Як бачите, ці 9 вчинків можуть бути інтерпретовані по-різному. Але опитування дійсно може бути корисний для всіх, не тільки для жінок, яким змінив чоловік. Можливо, варто переглянути усталені норми поведінки у себе в свідомості.

Якщо ви чоловік, який думає завести або вже завів коханку, саме ваша поведінка може змушувати жінку вести себе подібним чином. Можливо, варто трохи заспокоїтися і спробувати вирішити проблему.

Якщо ви жінка, яка полягає в серйозних відносинах, то ви можете проаналізувати власну поведінку. Можливо, якийсь аспект вашого характеру дійсно відштовхує чоловіка, а ви цього не помічаєте?

Насправді причини зрад настільки прості і деколи безглузді, що напрошується логічний висновок: а що якщо просто трохи постаратися і виправити становище у відносинах? Може зрад і не було б зовсім?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України