Авторські статті

Перший удар Байдена: “слуга” Дубинський та інші розповсюджувачі “плівок Байдена-Порошенко” – під санкціями США

Перший удар Байдена: США оголосили санкції проти Слуги народу Олександра Дубинського і тих, хто проводить антиамериканську політику, тих, хто розкручував скандали проти Байдена і проти НАБУ

Про це повідомив Юрій Бутусов.

Відразу після прес-конференції, де народний депутат Андрій Деркач (відомий зв’язками з РФ), опублікував записи розмови Байдена і Порошенко, у вересні 2020 го року США ввели санкції проти Деркача. Обидва обвинувачених факт розмови спростували. А тепер після обрання Байдена, навіть не очікуючи інавгурації новий пакет – під санкції Мінфіну США потрапив Слуга народу Олександр Дубинський, екс-депутат Олександр Онищенко, екс-прокурор Костянтин Кулик, а також пов’язані з Деркачем Андрій Теліженко, Петро Журавель, Антон Симоненко, Дмитро Ковальчук. Покарали тих, хто особисто брав участь в поширенні аудіозаписів розмови Джозефа Байдена і екс-президента Петра Порошенка.

Вперше під санкції потрапив депутат правлячої партії.

Цікаво, що під санкції потрапили також чотири медіа-структури, пов’язані з Деркачем, в тому числі інтернет сайт Набулікс. Поставити активне посилання на набу-Лікс неможливо, фейсбук вже заблокував його відображення. Так що не тільки Трампа банять.

Формально санкції ввела адміністрація Трампа. Однак очевидно, що розширення санкцій прямо пов’язано з результатами виборів в США і оголошенням нового глави держави.

20 травня 2020 року президент Володимир Зеленський заявив на прес-конференції:

“Про Порошенко і Байдена, так, я чув, я прокоментую. Думаю, це не останній знак, який побачать українці. Реагувати повинна прокуратура, правоохоронні органи. Генеральний прокурор України ще вчора зареєстрував кримінальне провадження за заявою депутата Деркача. Будуть розслідувати. Я знаю , що це може бути сприйнято, кваліфіковано як державна зрада. Все – до правоохоронців “.

Що ж, цікаво, як прокоментують українські керівники санкції США.

Чекаємо обіцяні результати кримінальної справи від ГПУ. Байден любить швидкість!

 

Первый удар Байдена: США объявили санкции против Слуги народа Александра Дубинского и тех, кто проводит антиамериканскую…

Опубліковано Юрієм Бутусовим Понеділок, 11 січня 2021 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України