Новини

Переваги навчання в студії дизайну ITEA

Спеціальність графічного дизайнера затребувана в Україні та за її межами. Завдяки можливості дистанційної роботи веб-редактори можуть працевлаштовуватися в найкращих компаніях світу

Курси Swift Львів – тим, хто прагне освоїти нову професію, побудувати успішну кар’єру, мати високі гонорари, варто записатися на курси дизайну в компанії ITEA.

Компанія ITEA пропонує ефективні курси з дизайну. За період роботи викладачі допомогли отримати знання понад 1600 студентів. Користувачі мають можливість навчатися за комплексною програмою, розробленою кращими IT-спеціалістами, та освоїти дизайн, не маючи жодних попередніх знань. Серед викладачів 200 працівників передових IT-компаній, що мають рівень Senior/Team Lead.

Після пройденого курсу веб-дизайну випускники вміють працювати з найпопулярнішими графічними редакторами, створювати логотипи та багато іншого. Студенти мають змогу обрати одну із запропонованих програм:

  • Базовий курс розробки для iOS.
  • Базовий курс React Native.
  • Основи програмування.
  • Agile/Scrum.

Після завершення навчання студенти зможуть читати та розуміти чужі коди, створювати мобільні додатки, з легкістю використовувати сторонні технології у власних проектах, об’єктивно оцінювати власні можливості для створення додатків та час на їхнє втілення.

ITEA допомагає своїм студентам у працевлаштуванні (у 95% випадків), оскільки співпрацює з платформою JUNGO, де спеціалісти без досвіду знаходять роботу в провідних IT-компаніях. Також передбачені консультації з питань працевлаштування від практикуючих фахівців.

По завершенні занять студенти отримують сертифікат, допомогу у пошуку роботи та знижку на інші курси 10%.

Як записатися на навчання?

Вартість повного курсу навчання становить від 6800 грн. за 36 годин. ITEA надає можливість розрахуватися рівними частинами, вносячи три платежі. Зацікавлені особи можуть пройти пробне заняття. Його ціна становить 400 грн. Заявку на пробне заняття та курси просто залишити на сайті https://lviv.itea.ua/courses-itea/design/, заповнивши коротку форму. Потрібно вказати ПІБ, електронну пошту, контактний номер телефону, сплатити вартість послуги.

Перед початком занять студенти мають змогу пройти тест на визначення рівня володіння програмування. Щоб навчання було комфортним, варто володіти такими навичками: знати мову Swift, вміти читати та розуміти чужий код, мати досвід роботи з платформою iOS, бути забезпеченим комп’ютерним обладнанням. Для зручності студентів заняття проходять у денні та вечірні години.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України