Авторські статті

У Судані двом пасторам загрожує смертна кара

Гоніння на християн Судану зростають: два місцевих пастора, незважаючи на брак доказів, були звинувачені в злочинах проти безпеки держави.

За повідомленням організації «Всесвітня християнська солідарність» (Christian Solidarity Worldwide – CSW), звинувачення були пред’явлені, незважаючи на те, що «доказів, необхідних для арешту, не було, не кажучи вже про визнання пасторів винними».

Хассан Абдурахім і Кува Шамаль були заарештовані в грудні минулого року.

Пасторів звинувачують в шпигунстві, поширенні неправдивих новин і війні проти держави. Однак, за словами CSW, звинувачення мають непрямий стосунок до священиків: також звинувачення пред’явлені студенту Абдулмонему Абдумавле.

Нещодавно суданський уряд жорстоко придушив студентську демонстрацію; Абдумавла збирав гроші для студента, який отримав опіки під час демонстрації, що, як передбачається, привернуло увагу влади.

За повідомленням CSW, Абдурахім був заарештований, тому що пожертвував гроші на лікування студента, а Шамаля звинувачують тільки за те, що він друг Абударахіма.

З часу відділення Південного Судану в 2011 році, президент країни Омар аль-Башир неодноразово закликав впровадити Шаріат в країні. В даний час Міжнародний Кримінальний Суд звинувачує аль-Башира в геноциді в Дарфурі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.