У Судані двом пасторам загрожує смертна кара

Гоніння на християн Судану зростають: два місцевих пастора, незважаючи на брак доказів, були звинувачені в злочинах проти безпеки держави.

За повідомленням організації «Всесвітня християнська солідарність» (Christian Solidarity Worldwide – CSW), звинувачення були пред’явлені, незважаючи на те, що «доказів, необхідних для арешту, не було, не кажучи вже про визнання пасторів винними».

Хассан Абдурахім і Кува Шамаль були заарештовані в грудні минулого року.

Пасторів звинувачують в шпигунстві, поширенні неправдивих новин і війні проти держави. Однак, за словами CSW, звинувачення мають непрямий стосунок до священиків: також звинувачення пред’явлені студенту Абдулмонему Абдумавле.

Нещодавно суданський уряд жорстоко придушив студентську демонстрацію; Абдумавла збирав гроші для студента, який отримав опіки під час демонстрації, що, як передбачається, привернуло увагу влади.

За повідомленням CSW, Абдурахім був заарештований, тому що пожертвував гроші на лікування студента, а Шамаля звинувачують тільки за те, що він друг Абударахіма.

З часу відділення Південного Судану в 2011 році, президент країни Омар аль-Башир неодноразово закликав впровадити Шаріат в країні. В даний час Міжнародний Кримінальний Суд звинувачує аль-Башира в геноциді в Дарфурі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh