Фото 8 занедбаних місць на планеті, від яких мороз по шкірі

У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення.

Голос українською зібрав 8 занедбаних місць, які заворожують своєю містичною атмосферою.

8. Мічиганський центральний вокзал, Детройт

Ця станція була побудована в 1913 році, і на момент будівництва вона була найвищою у світі. Робота вокзалу була зупинена в 1988 році, але протягом 1990-х років він був відкритий для відвідувачів. Пізніше вокзал закрили із-за численних актів вандалізму, і сьогодні він знаходиться під охороною.

7. Прип’ять, Україна

8 заброшенных мест на планете, от которых холодок по коже

Прип’ять ять — місто-привид в Київській області України. У зв’язку з аварією на атомній електростанції 27 квітня 1986 року нікого оголошення про евакуацію. Всім було заборонено брати з собою будь-які речі, і щоб уникнути паніки жителям говорили, що вони скоро повернутися додому. Сьогодні ситуація в місті щодо безпечна і в ньому проводяться екскурсії по околицях.

6. Океанський лайнер SS America

8 заброшенных мест на планете, от которых холодок по коже

У 1941 році лайнер був призначений військовим транспортом і був перейменований в «Вест Пойнт». У повоєнні роки корабель ставши роки, а в 1980-му з нього хотіли зробити в язницю. У 1994 році в Атлантичному океані корабель потрапив у шторм, після чого сів на мілину біля Фуертевентура (Канарські острови). Весь екіпаж був евакуйований вертольотом.

5. Острів відкриттів, Флорида, США

8 заброшенных мест на планете, от которых холодок по коже

Острів був відкритий в 1974 році у місті Бей-Лейк як парк розваг на території Диснейуорлда, де люди могли спостерігати рідкісні види представників фауни. У 1999 році острів закрили, і сьогодні він є занедбаним.

4. Готель «Дель-Сальто», Богота, Колумбія

8 заброшенных мест на планете, от которых холодок по коже

«Дель-Сальто» був закритий на початку 90-х з-за тривалої реконструкції, яка знизила інтерес туристів. Але більшою мірою інтерес туристів впавши із-за того, що в готелі було скоєно кілька самогубств. Багато считают, що їх причиною стала містична сила будівлі.

3. Військовий госпіталь Beelitz, Бранденбург, Німеччина

8 заброшенных мест на планете, от которых холодок по коже

Цей покинутий госпіталь послуживши як німецької, так і Радянської армії. Найвідоміший пацієнт цього місця — Адольф Гітлер. Місцеві жителі і туристи кажуть, що поруч з госпіталем відбуваються незвичайні речі і спостерігається паранормальна активність.

2. Замок Міранда, Сель, Бельгія

8 заброшенных мест на планете, от которых холодок по коже

Красивий неоготичний замок стоїть порожній і покинутий з 1991 року. Засоби для підтримання замку в хорошому стані дуже великі, і знайте інвесторів не вдалося. Цей замок використовувався в якості знімального майданчика для серіалу «Ганнібал».

1. Електростанція Шарлеруа, Бельгія

8 заброшенных мест на планете, от которых холодок по коже

У 2006 році «Грінпіс» дав багато негативних відгуків про електростанцію. У доповіді наголошується, що Шарлеруа відповідальна за 10 % викиду діоксиду вуглецю в країні. Після цього у 2007 році електростанція була закрита.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh