Подорожі

10 хитрощів, які допоможуть подорожувати за смішні гроші

10 хитростей, которые помогут путешествовать за смешные деньги

Згідно з відомим висловом, подорожі — це єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим. Однак за перельоти, готелі та інші чудові речі доводитися платити, і нерідко чималі гроші.

 

Використовуйте складові маршрути

10 хитростей, которые помогут путешествовать за смешные деньги

Так звані збірки, коли ви самі комбінуєте в рамках маршруту різні авіакомпанії і різні види транспорту, нерідко дозволяють досить пристойно заощадити.

Порівняйте самі: ціни на прямий переліт з Москви у Париж починаються від 20 тис. рублів, переліт зі стикуванням можна знайте за 12 тис. рублів. А від збірка з «нестеровського» поїзди і перельоту лоукостом начебто Ryanair або Wizzair може обійтися вам всього в 7-8 тис. рублів.

«Прихований» місто

Часто прямий рейс з міста А в місто В коштує значно дорожче, ніж рейс з міста А в місто З пересадкою в місті Ст. А це означає, що ви можете купити квиток зі стикуванням і просто не використовувати другий сегмент перельоту. Скласти маршрут з «прихованим» містом можна за допомогою онлайн-сервісів Skiplagged або Flyshortcut.

Відмовтеся від оренди автомобіля у великих містах

10 хитростей, которые помогут путешествовать за смешные деньги

Автомобіль — зручний спосіб пересування для міжміських поїздок. Всередині ж одного міста орендована машина може стати тягарем із-за необхідності шукати парковку (і платити за неї), щільного трафіку і пробок. Щоб заощадити час і гроші, краще користуватися громадським транспортом або взагалі орендувати велосипед.

Вивчайте спецпропозиції

Багато транспортні компанії пропонують дуже привабливі ціни для туристів. Наприклад, ви можете цілодобово їздити на всіх видах громадського транспорту Баварії удвох всього за 31 євро. Стільки ж буде коштувати квиток на одного від Мюнхена до замку Нойшванштайн, якщо купувати одноразові квітки.

У Великобританії при покупці будь-якого залізничного квітка ви можете купити два квитки за ціною одного в багато популярні пам ” ятки.

Подорожуйте легко

10 хитростей, которые помогут путешествовать за смешные деньги

Подорож без багажу — відмінний спосіб заощадити, оскільки у багатьох авіакомпаній ціни на переліт без багажу значно нижче. Наприклад, переліт з данської Биллунда в Берлін авіакомпанією Ryanair можна знайте всього за 1 євро. Багаж у цьому разі обійдеться мінімум в 15 разів дорожче.

Віддавайте перевагу апартаментам

У такого типу розміщення є ще одна незаперечна перевага: це наявність кухні, де можна самостійно готувати їжу з місцевих продуктів. Виходить пристойна економія часу і грошей, так і можливості пару раз вибратися на вечерю в симпатичне кафе це не скасовує.

Найвідоміші сервіси бронювання апартаментів: Airbnb, HomeAway, 9Flats, Thehomelike та ін.

Ходите в музеї безкоштовно

10 хитростей, которые помогут путешествовать за смешные деньги

У багатьох музеях існують безкоштовні дні та години. Наприклад, у Колізей пускають безкоштовно кожну першу неділю місяця, а в мадридський Прадо — з 18:00 до 20:00 з понеділка по суботу. Також є музеї, де в принципі немає фіксованої плати за вхід, до них відносяться багато музеї Великобританії і США.

У будь-якому разі цю інформацію варто вивчити перед поїздкою, щоб при необхідності скорегувати свої плани.

Використовуйте місцеву валюту при оплаті карткою

У деяких країнах при оплаті карткою продавець пропонує вибрати, якою валютою ви хочете розплатитися. У таких випадках потрібно завжди вибирати місцеву валюту, оскільки при оплаті у валюті картки відбувається подвійна, а то й потрійна конвертація.

Наприклад, якщо у вас рубльова картка, термінал відправляє своєму банку запит у рублях, після чого вони переводяться у місцеву валюту, потім в долари чи євро і вже в самому кінці — в рублі. Переплата може доходити до 10 %.

Не прив’язана язуйтесь до конкретних дат

10 хитростей, которые помогут путешествовать за смешные деньги

Дуже часто квітки з вильотом всього на пару днів раніше або пізніше обраної даті можуть виявитися на порядок дешевше. Щоб це перевірити, використовуйте календар низьких цін. Така функція є у багатьох онлайн-агрегаторів.

Користуйтеся місцевими пошуковцями

Великі сервіси на зразок Booking або Skyscanner часто не бачать місцеві авіакомпанії та готельні мережі, які можуть пропонувати вельми привабливі ціни. Тому перед поїздкою не полінуйтеся вивчити локальні пошукові системи.

В Азії готелі можна пошукати на сайтах Ctrip або Agoda, в Австралії і Новій Зеландії — на Wotif.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України