Фотогалерея

8 речей, про справжнє призначення яких ви не знали

Можу посперечатися, що деякі речі в нашому повсякденному побуті можуть вас здивувати! Ми звикли до них, ми не замислюємося, звідки і навіщо вони з’єднання явилися, а між тім, їх історії неочевидні і дуже цікаві!

1. Помпон на шапці

Помпони на шапках — вірна ознака того, що на вулиці настали холоди. Вони здаються нам несерйозним і забавним елементом декору, але так було не завжди. Ще в 18 столітті помпони з’явилися як елемент форми французьких моряків. Це було придумано для того, щоб чоловіки не билися головою об низьку стелю при вході в каюти. Після цю ідею перейняли в інших країнах.

2. Дірочка на паличці чупа-чупса

Найпоширеніший варіант пояснення — вона нібито допомагає дихати на випадок заковтування і дочекатися лікарів. Це невірно.

Для безпеки сама паличка порожня всередині (за принципом трубочки), а ось квадратний отвір було зроблено для того, щоб цукерки не спадали з паличок. Застигаючи, карамель проникає в цей отвір і надійно фіксує ласощі.

3. Стрілки на брюках

Стрілки увійшли в моду в кінці 19 століття і з тих пір не складали своїх позицій. Але причина, по якій вони з’єднання явилися, з модою взагалі не пов’язана. Справа в тому, що кращі костюми, як вважалося, шили тоді в Європі і, зокрема, в Англії. Щоб в інших країнах теж могли носити гарний одяг, її імпортували морем. Оскільки такі перевезення були недешевими, контейнери намагалися укласти якомога більше штанів. В результаті після довгої подорожі на всій одязі були ті самі вертикальні заломи — стрілки, розгладити які не вдавалося нічим!

4. Смужки на тюбику пасти

Сучасний міф свідчить, що чорна смужка на зубних пастах говорить про суцільну хімії, а зелена — про натуральність продукту. Це не так. Колір міток пов’язаний з особливостями пакувальних машин, щоб ті могли ідентифікувати тюбик під час виробництва.

5. Кишенька на трусах

Загадкова кишеньку на жіночій білизні — взагалі історія. Чомусь багато хто сприймає його саме як кишеню. Питання одне — що ж там зберігати?
Насправді, це ластки — елемент білизни з натуральної тканини. Він обов’язково повинен бути присутнім, щоб у делікатної шкіри “там” не було роздратування. Але його неможливо вшити двома потайним швом, а тому утворюється кишеньку.

6. Ромбик на рюкзаку

Загадковий ромбик, що став є невід’ємною частиною багатьох рюкзаків, був задуманий спочатку для зручності в турпоходах. Подвійне отвір дозволяло прив’язувати до нього мотузки, карабіни і додаткове обладнання, щоб руки були вільними.

Але шкіряні деталі швидко намокали і ставали менш надійними, чому їх стали робити з пластику і хайпоролона. Але ви як і раніше можете прив’язувати, скажімо, кросівки або що-небудь ще.

7. Отвір у склі ілюмінатора

Якщо ви хоч раз літали на літаку, напевно ви цікавилися, для чого в ілюмінаторі є крихітний отвір. Ілюмінатори в сучасних повітряних суднах нагадують своєрідний склопакет. Вони складаються з декількох шарів міцного пластику. Зовнішня частина ілюмінатора повинна володіти підвищеною міцністю, оскільки саме на неї лягає основне навантаження. Вона відповідає за герметичність літака і безпеку під час польоту. Внутрішня частина ілюмінатора, у свою чергу, відповідає за тепло– і шумоізоляцію. Вона не призначений для великих навантажень, а повинна, насамперед, створювати повітряний прошарок між собою і зовнішньою частиною. Внутрішні частини ілюмінатора, як правило, виробляють з більш дешевого пластику, і тому вони не настільки міцні. З’єднання являється ризик, що з-за великої різниці тиску в повітряному прошарку між склом і в салоні внутрішня частина ілюмінатора може лопнути. Це самий маленький отвір дозволяє нормалізувати тиск, відводячи зайве повітря.

8. Отвір у замку навісному

У більшості випадків навісні замки використовуються на вулиці, де погодні умови змінюються щодня. Мова йде про пилу, дощу, снігу. В процесі експлуатації замку, простіше кажучи, поперемінного відкривання і закривання у вологих запилених умовах, замок починає погано провертатися. Дуже скоро поворотна дужка замка покривається корозією і погано провертається. Ось тоді в маленьке отвір можна закапати трохи машинного масла, і через кілька хвилин дужка починає провертатися, як нова.

Сподіваюся, нам вдалося розвіяти деякі міфи і поділитися з вами чимось цікавим!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.