Як правило, ми називаємо людей, які демонструють у реальному житті театральна поведінка, королевами драми. Найвідомішими королевами драми сучасності є Кім Кардашьян, Майлі Сайрус і Ліндсі Лохан.
Якщо розібратися, то всіх людей у світі можна поділити на три категорії:
• ті, хто обожнюють драми,
• ті, хто їх ненавидить,
• ті, хто ставиться до них нейтрально.
Перша категорія найбільше схильна до гострої демонстрації емоцій і наигранному поведінки, яке найчастіше можна побачити тільки в мильних операх та інших телепередачах, які прагнуть привернути увагу глядачів (напевно знаєте як мінімум три таких шоу). Іншими словами, ці люди дуже мелодраматичны.
Онлайн словник Dictionary.com визначає слово «мелодраматичний» як:
1. Люблячий мелодраматичність або має її ознаки,
2. Перебільшений, емоційний або сентиментальний; чутливий або сильно приукрашений; надлишково драматичній.
Як правило, ми називаємо людей, які демонструють у реальному житті театральна поведінка, королевами драми. Найвідомішими королевами драми сучасності є Кім Кардашьян, Майлі Сайрус і Ліндсі Лохан.
«Я завжди була королевою драми. Пам’ять пам’ятаю мої витівки на кухні, коли я вдавала мертвим, щоб мама подумала, ніби я померла і потім викликала поліцію. А коли вона цього не робила, я починала плакати. Я завжди драматизувала, і це навряд чи дивувало моїх рідних», — Емі Лі, вокалістка гурту Evanescence.
Я не намагаюся сказати, що мелодраматичні люди обов’язково є королевами драми. І мені зовсім не хочеться вішати на когось ярлики. Королеву драми від інших (навіть схожих на неї людей відрізняє цілий набір певних манер поведінки.
Нижче перераховані всі такі манери з коротким їх описом.
Ознаки того, що ви маєте справу з королевою драми:
1. Бажання бути в центрі уваги
Це один з найбільш яскравих ознак. Королеви драми хочуть і обожнюють знаходитися в центрі уваги. Вони відкрито хизуються своєю новою одягом або аксесуарами кожному, хто готовий їх вислухати. З допомогою хитрості такі особистості направляти будь розмову в потрібне їм русло, запускаючи плітки або змушуючи співрозмовника цікавитися ними (надутий або сумний вигляд тощо). Іншими словами, королеви драми зроблять і скажуть що завгодно, щоб змістити центр уваги на собі.
2. Істерики
Непередбачувані, безпричинні і незрілі спалахи гніву є нормальними тільки до тих пір, поки вам не виповнилося 10 років. Королева драми виводить прислів’я «Вік це всього лише чергова цифра» на новий рівень, зберігаючи дитячі звички роками, а інколи навіть до кінця свого життя.
Істерики є ще одним способом привернути до себе увагу. Незважаючи на свій вік, королева драми продовжує вірити в ірраціональну ідею, що світ обертається навколо неї. І якщо вона не отримує «заслуженого» уваги, то готова швидко влаштувати сцену заради того, щоб виправити ситуацію.
3. Завжди припускає найгірше
Деколи в житті відбуваються події, які відкидають нас назад. Раціональний людина ретельно проаналізує свої невдачі і прийме відповідні заходи. А королеву драми, навпаки, навряд чи назвеш тверезо мислячою людиною. Вона відмовиться від будь-якої логічної реакції та негайно вирішить, що сталося найстрашніше. Ви запізнилися на зустріч? Вона вирішить, що ви про неї не дбаєте. Вам потрібно перенести побачення з-за завантаження на роботі? Вона подумає, що ви хочете її кинути. І так далі.
4. Емоційна реакція абсолютно на всі
Здоровий розум ніяк не впливає на думки королеви драми або на її поведінку. Навпаки, вона реагує на все, що їй не подобається, як маленька дитина. Якщо ваш хлопець чи дівчина є королевою драми, то вони просто нездатні на спокійне обговорення проблем. Чому? Відповідь очевидна: все, що викликає у них емоції, обов’язково проявляється у вигляді імпульсивного і нелогічної поведінки.
5. Тяга до конфліктів та їх ініціювання
Якщо королеві драми стає нудно, вона струшує обстановку», створюючи… більше драми. Її мета проста – розпалити емоції і змусити людей до дій у відповідь. Це ідеальний рецепт створення конфліктної ситуації.
Для тих, хто не любити конфліктів або ставиться до них байдуже, подібна поведінка здається безглуздим. Чутливість – вісь ще одна слабка сторона корольов драми, з допомогою якої можна пояснити їх нелогічні вчинки.
6. Затягування конфлікту
Коли назріває конфлікт, королева драми намагається зробити так, щоб він тривав якомога довше. Для неї це нємов емоційний наркотик. Навіть якщо кожна зі сторін готова піти на перемир’я, своїми звичними і нелогічними вчинками королева буде намагатися всіляко йому перешкоджати.
Такий тип поведінки являє собою загрозу, особливо якщо зачіпає близьких вам людей як членів сім’ї або друзів. Ви усвідомлюєте це чи ні, але в подібній ситуації королева драми може намагатися розділити вас. І тут не потрібно додаткових пояснень. Виглядає все це дуже дивно, але передбачувано.
7. Любов до грандіозним появам
Незалежно від місця, королева драми любити, коли її поява відбувається найдраматичнішим чином. Найчастіше це запізнення (як іронічно!), щоб прикувати до себе погляди всіх присутніх. Королева драми буквально купається в цьому уваги, незалежно від реакції людей.
8. «Хвороба» в самий невідповідний час
Це дуже поширений прийом у відносинах з королевою драми. Перед вашою зустріччю з друзями або коли ви хочете (і заслужили) провести час наодинці з собою, ваша друга половинка раптово поскаржиться на погане самопочуття. Вона зробить все можливе, щоб змінити ваш душевний стан – щастя і задоволення будуть заміщені виною і почуттям нікчемності. Звичайно, весь цей фарс переслідує мету переконатися, що вона залишається вашим головним пріоритетом.