Новини

Що таке “унікальна візитка”

images
Мільйони компаній борються одина з одною за ідеальне перше враження онлайн. Інтернет припускає шалену конкуренцію, і виділитися в цьому середовищі — непросте завдання. Кожен бізнес намагається впроваджувати все нові й нові способи залучення й утримання клієнтів. Але в розпалі «інтернет-воєн» не варто забувати і про реальний світ.

Незважаючи на стійкий тренд до розширення застосування інтернет-реклами, візитні картки до цих пір існують. Щоб привернути увагу до бренду і, більше того, сформувати унікальний стиль, імідж вашої компанії, будуть корисні бізнес-візиткиякі можуть виготовити тут: maxway.com.ua , професіонали свого діла нададуть кваліфіковану консультацію і зроблять графіку на Вашій візитці неординарною і привабливою.

Унікальна візитка – елемент корпоративного стилю, здатний підвищити репутацію фірми, привернути увагу нових партнерів по бізнесу. Сучасні візитки часто використовуються для проведення промо-кампаній, вони роздаються на тематичних виставках-ярмарках. Тому над створенням дизайнерського макета повинні працювати люди з великим досвідом і умінням.

Відмінною характеристикою корпоративної від особистої візитки є той факт, що вона містить відомості про компанію і не допускає наявності інформації особистого характеру. Унікальність та оригінальність макета підвищують шанси, що візитка буде довго зберігатися у людини і при нагоді вона обов’язково звернутися за допомогою саме в зазначену на візитці компанію. Просту з точки зору макета візитку, швидше за все, відразу ж людина викине, як закінчиться презентація, так як таких у нього таких маса, а унікальну з нетиповим дизайном залише і при нагоді скористається послугами, що зазначені у ній.

Унікальна візитка коштує дорожче, так як вона розробляється не так швидко, як хочеться. Дизайнер пропонує клієнту різні задумки і варіанти, підбирається колірна гамма і форма, після чого визначається напрямок концепції майбутнього макета. За фактом виконання роботи художник надає клієнту PSD – початковий варіант макета візитки, який можна віддавати в друкарню для друку, або доопрацювати врахувавши можливі зміни і побажання замовника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України