Що таке “унікальна візитка”


Мільйони компаній борються одина з одною за ідеальне перше враження онлайн. Інтернет припускає шалену конкуренцію, і виділитися в цьому середовищі — непросте завдання. Кожен бізнес намагається впроваджувати все нові й нові способи залучення й утримання клієнтів. Але в розпалі «інтернет-воєн» не варто забувати і про реальний світ.

Незважаючи на стійкий тренд до розширення застосування інтернет-реклами, візитні картки до цих пір існують. Щоб привернути увагу до бренду і, більше того, сформувати унікальний стиль, імідж вашої компанії, будуть корисні бізнес-візиткиякі можуть виготовити тут: maxway.com.ua , професіонали свого діла нададуть кваліфіковану консультацію і зроблять графіку на Вашій візитці неординарною і привабливою.

Унікальна візитка – елемент корпоративного стилю, здатний підвищити репутацію фірми, привернути увагу нових партнерів по бізнесу. Сучасні візитки часто використовуються для проведення промо-кампаній, вони роздаються на тематичних виставках-ярмарках. Тому над створенням дизайнерського макета повинні працювати люди з великим досвідом і умінням.

Відмінною характеристикою корпоративної від особистої візитки є той факт, що вона містить відомості про компанію і не допускає наявності інформації особистого характеру. Унікальність та оригінальність макета підвищують шанси, що візитка буде довго зберігатися у людини і при нагоді вона обов’язково звернутися за допомогою саме в зазначену на візитці компанію. Просту з точки зору макета візитку, швидше за все, відразу ж людина викине, як закінчиться презентація, так як таких у нього таких маса, а унікальну з нетиповим дизайном залише і при нагоді скористається послугами, що зазначені у ній.

Унікальна візитка коштує дорожче, так як вона розробляється не так швидко, як хочеться. Дизайнер пропонує клієнту різні задумки і варіанти, підбирається колірна гамма і форма, після чого визначається напрямок концепції майбутнього макета. За фактом виконання роботи художник надає клієнту PSD – початковий варіант макета візитки, який можна віддавати в друкарню для друку, або доопрацювати врахувавши можливі зміни і побажання замовника.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh