Новини з Австрії

В Австрійській школі вирішили зекономити на папері: учні можуть скористатися туалетом лише під час перерви

Учні середньої школи в австрійському Граці обурені. З 15 квітня туалети в школі закриті під час уроків і відкриваються тільки під час перерв.

Учням середньої школи Граца тепер необхідно ретельніше планувати свої потреби. Туалети в їхній школі тепер замкнені під час шкільних занять. Якщо потрібно піти по нужді, це можна робити тільки під час перерви або заздалегідь знайти шкільного доглядача, який відкриє туалет.

“Деякі, можливо, кілька учнів завдають великої шкоди туалетам. Тільки витрати на папір цього календарного року склали 7 000 євро. Тому ми регулюватимемо доступ до туалетів”, – йдеться в оголошенні, що висить на замкнених дверях туалету. Туалети тепер закриті в робочий час і відкриваються під час перерв.

Деяким школярам такий підхід незрозумілий. Вони вважають “безвідповідальною” і такою, що “викликає занепокоєння”, відмову в доступі до засобів гігієни. Хоча шкільні доглядачі можуть відчиняти двері під час уроку, за словами учнів, вони завжди зайняті десь у школі і їх не завжди можна легко знайти. “Тоді з цією процедурою ви легко можете пропустити 15 хвилин занять”, – незадоволений один учень.

У відповідь на запит “Сегодня” керівництво школи повідомило: “Туалети відкриті під час усіх перерв. Якщо учням доводиться сходити в туалет під час уроку, службовці школи відмикають туалет. Це вже дуже добре себе зарекомендувало”.

Один школяр каже, що їх поінформували про зміни з понеділка лише в п’ятницю.

“Тепер на перервах будуть величезні черги, і в майбутньому я двічі подумаю, перш ніж сходити в туалет на уроках”, – каже він.

Захід викликав хвилювання не тільки у школярів, а й у батьків. Процедура не була узгоджена з батьківським об’єднанням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України