Життя

6 способів створення хорошої карми

Те, як до вас ставляться люди – це їх карма, реакція на їхні вчинки вже ваша.

Якщо спробувати дослівно перекласти слово «карма», то воно буде мати таку інтерпретацію – все, що відбувається навколо.

Принцип дії тут гранично простий, всі люди взаємодіють між собою на енергетичному рівні. Це означає, що при генеруванні позитивної енергії, емоцій людині буде повертатися доброта і теплі ставлення. Негативне ставлення теж обов’язково повернеться.

Сучасні люди живуть за шаблонами, на автопілоті і не замислюються про те, що їх думки чинять вагомий вплив на дійсність. Прикладом цього є безлад і негативне ставлення, з яким стикається кожен в повсякденному житті. Всі скандали і конфлікти починаються з думки, яка втілюється в дію.

Щоб ефективно протидіяти накопичення негативної енергії, необхідно колективне зусилля людей. Тільки так вдасться створити приємну, позитивну атмосферу навколо себе і в цілому посилити енергетичне поле планети. Причому зробити це досить просто.

Дієві способи створення хорошої карми

Слід завжди говорити правду

Кожен раз, коли людина говорить неправду, навіть якщо вона маленька, вона налаштовує себе на обман. Крім того, люди перестають довіряти, як тільки дізнаються про обман. Стара приказка «чесність – краща політика» залишається актуальною і сьогодні. Правда розташовує людей також говорити правду.

Така поведінка дозволяє зробити себе краще, залучити таких же чесних людей свого оточення краще. У будь-якому випадку, через якийсь час брехня стає важким вантажем, так як є розуміння того, що рано чи пізно вона спливе. Тому з повною впевненістю можна стверджувати, що краще говорити правду з самого початку.

Слід жити осмислено і цілеспрямовано

Все в житті потрібно робити в повному обсязі, ставити перед собою чіткі цілі і досягати їх. Не треба боятися йти до мрії. Також потрібно допомагати іншим у реалізації їх ідей. Тут бажано чітко уявляти, що ці зусилля спрямовані на благо людей, це внесок у досягнення світової гармонії і глобальне енергетичне поле обов’язково наділить людину позитивною енергією.

Потрібно допомагати іншим людям

Допомога іншим – ефективний інструмент створення хорошої карми. У свою чергу, це збільшує шанси того, що інші люди допоможуть вам у разі необхідності. Життя, прожите для людей, ніколи не буває порожнім, тому використовуйте свої здібності, щоб допомогти оточуючим дертися по гірці життя.

Ці зусилля обов’язково будуть оцінені по достоїнству. Тут також важливо пам “ятати, що допомога іншим – це допомога собі. Якщо є відчуття порожнечі або розгубленості, просто запропонуйте свою допомогу комусь. Вона завжди потрібна людям.

Досягати спокою й умиротворення за допомогою медитації

Коли все погано, нічого не виходить, потрібно просто усамітнитися і заспокоїтися. Слід зосередитися на думках, і переконатися, що вони позитивні. Це необхідно для генерації позитивної енергії та емоцій.

Коли думки переплутані, є схильність до негативу, тому що розум та серце не очищено для сприйняття добра. Дуже важливо часто стикатися зі своїм внутрішнім світом, щоб ставити на перший план позитивні думки, які допоможуть досягти умиротворення і будуть сприяти створенню позитивної карми.

Співчуття і доброта

Щоб отримувати співчуття і доброту від інших, необхідно і віддавати їх. Життя грунтується на принципі «дав – отримав», і чим більше ви даєте, тим більше ви будете отримувати. Кожна людина щодня бореться з життєвими обставинами, тому слід виявляти доброту до інших і співчувати їм. Потрібно прагнути допомогти якомога більшій кількості людей, тоді і у власному житті все налагодиться.

Бачити більше і ширше…

Часто життя здається серією неконтрольованих, жорстоких подій. Але це тільки на перший погляд, якщо відкинути стереотипи і негативні ілюзії, задуматися про своє місце в житті, на Землі, стає зрозуміло, що тільки в наших силах створення хорошої карми, а значить і поліпшення себе. Про це треба пам”ятати щодня. Тільки сама людина може притягувати до себе позитивні події і людей.

В житті може бути набагато більше позитивної енергії, і тут все залежить тільки від самої людини. Вона може проектувати цю енергію на інших і таки чином змінювати світ. Потрібно викорінити почуття нікчемності, адже у кожної людини є великий і різноманітний внутрішній світ.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.